تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

مبالغ مورد نیاز کارت بازرگانی و عضویت

خانه > مبالغ مورد نیاز کارت بازرگانی و عضویت

مبالغ مورد نیاز کارت بازرگانی و عضویت

مبالغ مورد نیاز کارت بازرگانی و عضویت

سه در هزار درآمد مشمول مالیات و یک در هزار فروش سهم اتاق بازرگانی جهت تمدید کارت بازرگانی

١. مدارک مورد نیاز جهت پرداخت سه درهزار درآمد مشمول مالیات : اصل و تصویر برگ قطعی و یا اظهارنامه مالیاتی عملکرد سالهایی که به اتاق ارائه نگردیده است .

۲. مدارک مورد نیاز جهت پرداخت یک در هزار فروش کالا و خدمات : تصویر اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده سالهای ۱۳۹۰-۱۳۹۱-۱۳۹۲-۱۳۹۳-۱۳۹۴ بر اساس ماده ۷۷ قانون برنامه پنجم توسعه ، متقاضیان تمدید کارت بازرگانی مکلف هستند یک در هزار رقم فروش کالا و خدمات خود را به اتاق های بازرگانی و تعاون پرداخت نمایند.

تذكر: در راستای همکاری با فعالان اقتصادی کشور و دارندگان کارت بازرگانی فقط ۳۰% از مبلغ یک در هزار فروش کالا و خدمات سال ۱۳۹۰ و ۴۰% از مبلغ مذکور متعلق به سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ اخذ می گردد .

تذكر : محاسبه و پرداخت سه در هزار درآمد مشمول مالیات ویک در هزار فروش کالا و خدمات صرفا از طریق امور مالی اتاق تهران امکانپذیر است. حق صدور و تمدید کارت عضویت اتاق و کارت بازرگانی

الف: مبلغ ۴۴۰ هزار ریال بابت حق صدور و یا تمدید کارت.

ب: مبلغ ۵۰ هزار ریال بابت ابطال تمبر برای تمدید کارت

ج: مبلغ ۱۰۰ هزار ریال بابت ابطال تمبر برای صدور کارت

د: برای کارت بازرگانی صدوری مبلغ ۲ میلیون ریال علاوه بر مبالغ تعيين شده دریافت خواهد شد. مبلغ حق عضویت اتاق برای یکسال به شرح زیر می باشد: شماره حساب به هنگام مراجعه به اتاق تهران اعلام می گردد

مبالغ مورد نیاز کارت بازرگانی و عضویت

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت بازرگان است

Open chat
1