تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال

خانه > اخبار  > نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال

نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال

نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال

نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال

مواردی که در این مطلب مورد بررسی قرار میگیرد شامل: نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال ، رمز ارز چیست ؟ ، کاربرد نشان ریال چیست ؟ ، نشان ریال در چه بانک هایی اجرایی شده ؟ ، کارایی رمز ارز نشان ریال چه چیزی است ؟ ، کیف پول ققنوس چیست ؟ ، ارزش توکن نشان ریال و حداقل خرید چقدر است ؟ ، نحوه دریافت کیف پول ققنوس ، ارسال توکن در ققنوس چگونه است ، نحوه دریافت توکن در ققنوس

رمز ارز چیست ؟

رمز ارز‌ها از پروتکل ها و کد‌های فوق‌العاده پیچیده برای رمز‌گذاری دیتاهای حساس و انتقال آن‌ها استفاده می‌کنند تا معاملات امنی را فراهم کنند. رمز‌ ارزها بر پایه اصول پیچیده ریاضیات و مهندسی کامپیوتر بنا شده اندکه آن‌ها را غیرقابل نفوذ می‌کند.

پروتکل هایی که در رمز ارز استفاده اند هویت افرادی که درحال استفاده هستند را پنهان میکندد و دسترسی و ردیابی آنها را غیر ممکن می‌کند.

رمز ارزها همچنین برای کنترل شدن غیر متمرکز خود شناخته می‌شوند. این به آن معناست که تمام فعالیت‌ها و ارزش‌های این بازار توسط همان کد‌های پیچیده کنترل و ارزیابی می‌شوند و بانک‌ها و یا مقامات دولت ها کنترلی روی آن‌ها ندارند.

ارزهای دیجیتال امکان معامله شدن توسط ارزهای واقعی را نیز دارا می‌باشند 

ارز دیجیتال که در اکثر کشورها راه اندازی شده بود پس  از مدت ها در ایران نیز فعال شد این رمز ارز یا توکن که ” نشان ریال ” نامیده می‌شود با همکاری شبکه بلاکچین ققنوس و بامک ملی انجام شده.

کاربرد نشان ریال چیست ؟

نشان ریال یک توکن در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید تعاملات اقتصادی از قبیل کارت به کارت و انتقال بین حساب بانکی را با استفاده از این توکن بر بستر بلاکچین انجام داده

کیف پول ققنوس چیست

نشان ریال در چه بانک هایی اجرایی شده ؟

در این حوزه شرکت ققنوس کار خود را با نک ملی شروع کرده است اما این شرکت با بسیاری از بانک های تجاری ایران وارد مذاکره شده که وارد حوزه بلاکچین شوند.

کارایی رمز ارز نشان ریال چه چیزی است ؟

می‌توان گفت که اکثر تراکنش ها از طریق سوئیچ های بانکی انجام می‌شود همین موضوع سبب می‌شود که روزانه درخواست های زیادی برای استفاده از این سوییچ های بانکی ارسال شود و استفاده حداکثری از آنها سبب شود فشار زیادی متحمل شوند علاوه بر این امکام برخی از پرداخت هایی که پیشرفته و جدید هستند در این بستر وجود ندارد.

با استفاده از نشان ریال و شبکه پیشرفته ققنوس هم بار کاری سئیچ های بانکی کم می‌شود و هم پرداخت های پیرفته نیز قابل انجام خواهد بود

سقف خرید در هر تراکنش نشان ریال چقدر است ؟

در هر تراکنش قادر به خرید 100 توکن توسط کیف توکن ققنوس خواهید بود

کیف پول ققنوس چیست ؟ (نحوه استفاده از ارز دیجیتال ملی نشان ریال)

در شبکه ققنوس کاربر سرمایه گزاری دیجیتال با خرید توکن انجام می‌دهد. توکن های شبکه ققنوس هرکدام دارای پشتوانه های مخصوص به خود بوده و قابل مبادله با یکدیگر در شبکه و نیز در آینده قابل مبادله در مراکز تبادلات داخلی و خارجی می‌باشند.

ارزش توکن نشان ریال و حداقل خرید چقدر است ؟

ارزش هر یک واحد توکن ریال معادل ۱ میلیون تومان.

حداقل مقدار قابل خرید برای تمامی توکن ها یک واحد می باشد

کاربرد نشان ریال چیست

نحوه دریافت کیف پول ققنوس

کیف توکن ققنوس در سه نسخه ی اندروید، ios و دسکتاپ عرضه شده که تمامی نسخ از صفحه کیف توکن سایت شرکت یکتا ققنوس پارس در سایت بنیاد ققنوس قابل دانلود هستند .

ارسال توکن در ققنوس چگونه است

کاربر می‌تواند با استفاده از کیف توکن دیجیتالی ققنوس  اقدام به ارسال توکن ‌نماید. پس از آن سرویس‌های داخلی با استفاده از سرویس پل تراکنش موردنظر را ارسال می‌کنند. سرور پل اطلاعات مربوط به تراکنش را به سرویس انطباق می‌فرستد. سرور انطباق با شناسایی آدرس ققنوسی، شناسه حساب دریافت کننده را تعیین می کند.

سپس با سرویس‌های داخلی خود تماس می گیرد تا اطلاعات مربوط به مشتری ارسال کننده را برای ارائه به سیستم های انطباق پذیرنده توکن دریافت کند. اگر نتیجه موفق‌آمیز باشد، سرور پل یک تراکنش ایجاد، آن را امضا می کند و به شبکه ققنوس می فرستد.

هنگامی که تراکنش در شبکه تایید شد، سرور پل نتیجه را به سرویس های شما منتقل می‌کند و پس از آن حساب مشتری به روز می‌شود.

 نحوه دریافت توکن در ققنوس

فرستنده برای ارسال توکن شناسه حساب ققنوسی کاربر موردنظر خود را از طریق سرویس آدرس‌دهی جستجو می کند سپس با اطلاعات درخواستی با سرور انطباق پذیرنده تماس می‌گیرد و سرور انطباق با سه سرویس به آن پاسخ می‌دهد.

درخواست برای تعیین اینکه آیا فرستنده مجاز به ارسال هست یا خیر. اگر فرستنده می خواهد اطلاعات پذیرنده را بررسی کند، برای پاسخ دادن به اینکه کدام اطلاعات به اشتراک گذاشته شود درنظرگرفته می‌شود در نهایت دریافت اطلاعات پذیرنده توکن انجام می‌شود. فرستنده تراکنش را به شبکه ققنوس ارسال می کند.

سرور پل تراکنش را برای اینکه آیا همان تراکنش تأیید شده است یا خیر به به سرور تطابق خود می فرستد. پس از آن سرور پل با استفاده از سرویس‌های خود به پذیرنده دریافت توکن را اطلاع داده و حساب وی را به روزرسانی می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید