تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت موسسه فرهنگی

خانه > ثبت موسسه فرهنگی

ثبت موسسه فرهنگی

ثبت موسسه فرهنگی

موسسات فرهنگی موسساتی هستند که با اهداف و مقاصد فرهنگی و هنری اعم از انتفاعی یا غیر انتفاعی به مسئولیت اشخاص حقیقی یا حقوقی اعم از دولتی،عمومی و خصوصی ،افراد واجد شرایط برای فعالیت در یک یا چند قلمروی فرهنگی،هنری،سینمایی و مطبوعاتی با سرمایه ی ایرانی تشکیل می دهند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز تاسیس،نظارت بر فعالیت ها و انحلال آن ها را صادر می کند.

ما در اینجا موسسه فرهنگی و هنری را زیر مجموعه ی ثبت شرکت قرارداده ایم

موسسات فرهنگی شامل موارد زیر است که برای مطالعات بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید:

1- موسسه فرهنگی هنری چند منظوره:

در راستای اصل کاهش تصدی گری دولت در امور و تقویت بخش خصوصی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از این قاعده مستثناء نبوده و با افزایش کمی صدور مجوز فعالیت مؤسسات فرهنگی هنری تک و چندمنظوره گامی اساسی را در این زمینه برداشته و از آنان به عنوان بازوان اجرایی خود در سطح اجتماع استفاده بهینه می نماید. این مؤسسات همچنان که از اسم شان پیداست متولی اجرای بسیاری از امور فرهنگی و هنری از جمله همایش ها، سمینارها ، جشنواره ها، پژوهش ها و آموزش ها فرهنگی هنری می باشد که در نهایت بسط و توسعه فرهنگ و هنر را در بین آحاد جامعه بدنبال دارد.

ادامه مطلب
ثبت موسسه فرهنگی

2- موسسه فرهنگی هنری تک منظوره:

مراحل فرآیند صدور مجوز موسسات فرهنگی و هنری تک منظوره

1- مطالعه وب سایت مربوطه جهت آشنایی با ضوابط و قوانین،موضوع فعالیتها، فرآیند ثبت موسسه و تهیه مدارک و مستندات لازم، دانلود و تکمیل فرم های تقاضانامه، اساسنامه و فرم پرسشنامه فردی.

ادامه مطلب

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت بازرگان است

Open chat
1