تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت برنامه نویسی

خانه > ثبت شرکت  > ثبت شرکت برنامه نویسی

ثبت شرکت برنامه نویسی

ثبت شرکت برنامه نویسی

ثبت شرکت برنامه نویسی

در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد: نحوه و مراحل ثبت شرکت برنامه نویسی ، ثبت شرکت توسعه نرم افزار ، هزینه و شرایط ثبت شرکت برنامه نویسی ، مدارک لازم تاسیس شرکت برنامه نویسی

نرم افزار در دنیای امروز فراگیر است و بسیاری از افراد و سازمانها بدون برنامه ها ددیگر نمی توانند کار کنند. این برنامه ها البته باید ایجاد ، توزیع و نگهداری شوند. این کار شرکت های توسعه دهنده نرم افزار است.

با دنبال کردن این 9 مرحله ، کار توسعه نرم افزار و برنامه نویسی راه اندازی کنید:

مرحله 1: کسب و کار خود را برنامه ریزی کنید

یک برنامه مشخص برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند مشخصات کسب و کار خود را ترسیم کرده و برخی موارد ناشناخته را کشف کنید.

چند موضوع مهم که باید در نظر گرفت:

نحوه ثبت شرکت برنامه نویسی چگونه است؟

هزینه های راه اندازی و هزینه های مداوم چقدر است؟

بازار هدف شما کیست؟

چقدر می توانید از مشتری هزینه دریافت کنید ؟

نام تجاری خود را چه می گذارید؟

شرایط ثبت شرکت برنامه نویسی چیست؟

خوشبختانه ما بسیاری از این تحقیقات را برای شما انجام داده ایم.

هزینه های ثبت یک تجارت توسعه نرم افزار  و برنامه نویسی چقدر است؟

هزینه های مربوط به افتتاح یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار می تواند از مبلغ بسیار کمی (یعنی کمتر از یک میلیون) تا مبالغ بسیار بالا (یعنی صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر) باشد.

پول سرمایه گذاری شده در یک تجارت معمولاً به سمت زیر می رود:

هزینه میزبانی وب سایت و هزینه ذخیره اطلاعات

برنامه های تخصصی مورد نیاز یک پروژه

حق چاپ ، علامت تجاری و حق ثبت اختراع

کارمندان اضافی یا کارگران قراردادی و نحوه ثبت شرکت برنامه نویسی

واریانس هزینه های راه اندازی در درجه اول به تعداد کارمندان و کارگران پیمانی که وارد پروژه شده اند مربوط می شود. کارگران جدول زمانی توسعه را تسریع می کنند ، اما هزینه ها را نیز افزایش می دهند.

شرکت پل جارویس OfCourseBooks مثال خوبی در مورد چگونگی شروع یک تجارت موفق برای خیلی کم است. جارویس و تیمش 1112 دلار در هزینه های راه اندازی هزینه کردند(هزینه ثبت شرکت برنامه نویسی). وجوه پرداخت شده برای یک وب سایت ، فونت های تخصصی ، عکاسی سهام ، هزینه های حقوقی ، هزینه های عملیاتی ماه اول و چندین مورد دیگر(شرایط ثبت شرکت برنامه نویسی).

جان سونگ کیم رویکرد دیگری با شرکت خود در پیش گرفت و قبل از تهیه برنامه نرم افزاری مرکز تماس 40،000 دلار سرمایه اولیه گرفت.

هزینه های جاری برای ثبت شرکت برنامه نویسی چقدر است؟

هزینه های جاری برای ثبت یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار و برنامه نویسی نیز متفاوت است. هزینه نگهداری OfCourseBooks ماهیانه 45 دلار است اما برنامه ای مانند Microsoft Dynamics 365 برای نگهداری به تعداد بیشتری سرور و پرسنل بسیار بیشتری نیاز دارد و بنابراین هزینه های عملیاتی بسیار بالاتری نیز دارد.

بازار هدف برای ثبت شرکت برنامه نویسی کیست؟

بازار هدف یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار می تواند تقریباً هرکسی باشد ، اما باید کاملاً مشخص باشد. صاحبان مشاغل به درک واضحی از نیاز افراد یا مشاغل و چگونگی پاسخگویی یک برنامه به آن نیاز خاص نیاز دارند.

ثبت شرکت توسعه نرم افزار

کسب و کار توسعه نرم افزار چگونه درآمد کسب می کند؟

شرکت های توسعه دهنده نرم افزار به طور سنتی از طریق مجوز از مشتریان هزینه دریافت می کنند ، اما بسیاری از شرکت ها در عوض به ساختار نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) روی می آورند. در SaaS ، مشتریان برای استفاده از برنامه شرکت در حال توسعه ، هزینه مداوم پرداخت می کنند. برخی از سطح پشتیبانی معمولاً در این هزینه لحاظ می شود.

تعداد کمی از شرکت های توسعه دهنده نرم افزارهای دور از دانشگاه مجوز یا اشتراک دریافت نمی کنند. در عوض ، این شرکت ها معمولاً یا در برنامه های خود تبلیغات می کنند یا آموزش هایی را ارائه می دهند که هزینه مربوط به آن باشد.

چقدر می توانید از مشتری هزینه بگیرید؟

محدوده زیادی در هزینه برنامه های رایانه ای وجود دارد. برنامه های ساده اغلب رایگان یا فقط چند دلار هستند. راه حل های پیچیده سازمانی می تواند ده ها هزار دلار هزینه داشته باشد. به عنوان مثال ، قیمت پرندگان خشمگین در ابتدا 0.99 تا 2.99 دلار بوده و اکنون رایگان است. Microsoft Dynamics 365 می تواند به ازای هر کاربر / ماهانه 190 دلار باشد.

ثبت یک شرکت برنامه نویسی چقدر سود می‌تواند کسب کند؟

در حالی که همه مشاغل به این سطح نمی رسند ، اما پتانسیل سود برای تجارت توسعه نرم افزار می تواند بسیار زیاد باشد. جان سونگ کیم با Five9 ماند تا اینکه درآمدش به 10 میلیون دلار رسید. ارزش IPO در NASDAQ این شرکت را 350 میلیون دلار ارزیابی کرد.

حتی شرکتهای بسیار متوسط ​​نیز سود قابل توجهی دارند. به عنوان مثال ، OfCourseBooks حتی قبل از اجرای برنامه ، کمی بیش از 11000 دلار سود کسب کرد.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

شرکت های توسعه دهنده نرم افزار می توانند با ارائه خدمات اضافی به مشتریان سود خود را افزایش دهند.

پشتیبانی سریع ، آموزش اضافی و شخصی سازی برنامه ممکن است با هزینه اضافی ارائه شود(شرایط ثبت شرکت برنامه نویسی).

نام تجاری خود را چه می گذارید؟

انتخاب نام(ثبت برند) مناسب بسیار مهم است. اگر قبلاً نامی در ذهن ندارید ، راهنمای دقیق ما در مورد چگونگی نامگذاری مشاغل را بخوانید یا با ایجاد نام تجاری کسب و کار توسعه نرم افزار به ما کمک می کنید .

سپس ، هنگام ثبت نام تجاری ما توصیه می کنیم که بررسی کنید آیا نام تجاری شما موجود است.

مرحله 2: یک شخصیت حقوقی تشکیل دهید

تأسیس یک نهاد تجاری حقوقی مانند LLC (ثبت شرکت مسئ.لیت محدوذ) از داشتن مسئولیت شخصی در صورت شکایت از تجارت توسعه نرم افزار جلوگیری می کند. بسیاری از ساختارهای تجاری برای انتخاب وجود دارد از جمله: شرکتها ، LLC و DBA .

مرحله 3: ثبت نام مالیات شرکت برنامه نویسی

قبل از اینکه بتوانید برای تجارت باز کنید ، باید برای انواع مالیات ثبت نام کنید.

مرحله 4: حساب بانکی و کارت اعتباری باز کنید

نحوه ثبت شرکت برنامه نویسی و افتتاح