تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن

خانه > آموزش  > اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن

اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن

اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه

اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن

مواردی که در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد شامل: اقرارنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن ، انصراف از فعالیت آموزشگاه ، واگذاری آموزشگاه ، انتقال مالکیت آموزشگاه فنی ، اقرارنامه محضری انصراف از فعالیت آموزشگاه ، واگذاری آموزشگاه به شخص حقیقی ، واگذاری آموزشگاه به شخص حقوقی ، تعهدنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه

اینجانب ……………………….. فرزند …………………….. به شماره شناسنامه ……………… متولد ……………….. صادره …………………. دارای شماره ملی ……………………………..

ساکن ……………………………………………….. به عنوان موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ……………………………… به شماره ثبت …………… و نشانی ……………………………………………. در کمال سامت، با طیب خاطر و رضای کامل اقرار و اعتراف صریح می نمایم مبنی بر این که حقوق مکتسبه خود در خصوص استفاده از سوابق آموزشگاه را به نفع خانم / آقا / شرکت ……………… به شماره ملی / شماره ثبت ……………… و نشانی رسمی…………………………………………………………. صرفنظر نموده و رضایت تامه و کامله دارم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان …………… وفق مقررات و موازین قانونی در این خصوص تصمیمات لازمه را اتخاذ نموده و نسبت به اصاح پروانه تاسیس و مندرجات مربوطه به نفع خانم / آقا / شرکت ……………… در دفاتر و نیز پرتال جامع یا هر سامانه مرتبط دیگر اقدام نمایند و در این خصوص هرگونه اعتراض را در هر زمان نزد هر مرجع ذیصلاحی از خود سلب و اسقاط می نمایم.

واگذاری آموزشگاه به شخص حقیقی

انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن

نمونه تعهدنامه انصراف از فعالیت آموزشگاه و واگذاری آن به شخص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط در بالا شرح داده شد نمونه تعهدنامه های دیگری برای آموزشگاه ممکن است مورد نیاز شما باشد مانند:

تعهدنامه موسسان آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد نوع د

تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

تعهدنامه محضری متقاضی تاسیس آموزشگاه

تاسیس انواع آموزشگاه

و………

اگر درباره تاسیس آموزشگاه و موارد مرتبط سوالی داشتید می‌توانید با مشاوران ما در موسسه بازرگان در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید