تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت در قزاقستان

خانه > ثبت شرکت  > ثبت شرکت در کشور ها  > ثبت شرکت در قزاقستان

ثبت شرکت در قزاقستان

ثبت شرکت در قزاقستان

ثبت شرکت در قزاقستان

مواردی که در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد شامل: مراحل هزینه ثبت شرکت در قزاقستان ، شرایط و مدارک ثبت شرکت در قزاقستان ، نحوه ثبت شرکت در قزاقستان

مزایای ثبت شرکت در قزاقستان

امروز ، قزاقستان ، به عنوان یکی از اقتصادهای پیشرو کشورهای CIS ، رتبه 28 از 189 را در گزارش بانک جهانی تجارت 2019 برای ثبت یک شرکت جدید یا گسترش یک تجارت موجود ، بسیار جذاب کرد.

بدیهی است که هر کسی که علاقه مند است فعالیت های تجاری در قزاقستان را انجام دهد ، قبل از هر چیز می تواند از خود این سؤال ها را بپرسد: «چه ابزار و ساختارهای قانونی در قوانین کشور تعیین شده است؟ در مرحله اول چه اقداماتی باید انجام شود؟ »

مقاله زیر مروری بر ده قدم ساده برای ثبت شرکت در قزاقستان است.

مراحل و نحوه ثبت شرکت در قزاقستان

نهایی کردن نوع موجودیت
مطابق مقررات جمهوری قزاقستان ، خارجی ها می توانند تجارت را به شکل های زیر ایجاد کنند:

LLP – مشارکت با مسئولیت محدود

JCS – شرکت سهامی خاص
شعبه باز یا دفتر نمایندگی
آمارها حاکی از آن است که در بیشتر موارد ، مشارکتهای با مسئولیت محدود برای انجام مشاغل خصوصی در قزاقستان ایجاد شده است.

انتخاب نام شرکت

نام شرکت هر یک از اشخاص حقوقی در قزاقستان باید منحصر به فرد باشد ، هیچگونه سردرگمی بین شرکت ثبت شده و شرکت هایی که قبلاً ثبت شده اند وجود ندارد. در صورت وجود ، ممکن است منجر به عدم ثبت شرکت شود و باید نام جدیدی انتخاب شود.

برای شرکت هایی که متعلق به بیگانگان است و تصمیم می گیرند از اسمی استفاده کنند که به زبان صاحبان خارجی باشد ، این یک شرط قانونی است که ترجمه ای از این نام برای اهداف قانونی ارائه شود ، حتی اگر شرکت بتواند به استفاده از این نام ادامه دهد. زبان اشخاص حقوقی و نام هایی که ممکن است عموم مردم را در اعتقاد داشتن وابستگی به نهادهای دولتی گمراه کند ، ممنوع است.

به عنوان مثال ، نام بردن از نام هایی مانند Kazyna نمی تواند در یک نام شرکت برای یک تجارت خصوصی استفاده شود. اسامی منتخب نیز باید به فرهنگ و اخلاق قزاقستان توجه داشته باشند تا به هیچ وجه به مردم و فرهنگ آنها توهین یا تحقیر نشود.

انتخاب مکان

در اسناد بنیاد تجارت ، الزامی است که توضیحی در مورد آدرس واقعی شرکت به عنوان یک شخص حقوقی و همچنین کسانی که اعضای موسس را تشکیل می دهند ، به آدرس کامل ارائه شود. این امر برای مواردی مانند پرداخت مالیات و هرگونه برخورد حقوقی دیگر با شرکت ضروری است ، باید یک خیابان واقعی ، ساختمان و شماره اداری وجود داشته باشد که اسناد قانونی را در آن تحویل داده شود و افراد مسئول امور دیگری مانند پرداخت مالیات را پیدا کنید.

این مکان و آدرس پستی باید با کلیه اسناد مربوط به ثبت و همچنین فعالیت شرکت در همه زمانها مطابقت داشته باشد و دولت فعالیت های نظارتی را انجام می دهد تا ببیند که اطلاعات ارائه شده در اسناد ثبت نام همان چیزی است که در حین بهره برداری از آن استفاده می شود.

تجارت

شغل ممکن است شعبه های زیادی داشته باشد ، اما به عنوان یک شخص حقوقی ، انتظار می رود یک آدرس داشته باشد که به عنوان یک دفتر مرکزی باشد ، به اصطلاح.

اسناد بنیاد تجارت را تهیه کنید

در شرایط عادی ، اشخاص حقوقی به سادگی باید فرم ثبت نام را پر کرده و مدارک زیر را ارسال کنند:

مدارک و شرایط مورد نیاز ثبت شرکت در قزاقستان

کپی های شناسایی که به روسی و قزاق ترجمه شده اند

اعلان شروع فعالیت تجاری

وکالت نامه

توجه: EDS – امضای دیجیتال الکترونیکی معمولاً 1 روز طول می کشد تا در مرکز خدمات عمومی ثبت نام کنید

اخذ ویزا یا اجازه کار

برای اینکه یک خارجی به عنوان رئیس یک شرکت منصوب شود ، به عنوان مثال مدیرعامل آنها نیاز به داشتن مجوز کار یا اجازه اقامت دارند.

ثبت شرکت و اقامت در قزاقستان

در حالی که قانون منصوب کردن یک خارجی را به عنوان مدیرعامل یک شخص حقوقی منع نمی کند ، قوانینی وجود دارد که هر خارجی را که در قزاقستان کار می کند ، باید مجوز کار داشته باشد و در عین حال یک شرکت جدید نمی تواند درخواست مجوز کار کند. که به منظور ثبت نام ، یا باید یکی از اتباع قزاقستان مدیر عامل منصوب شود یا اینکه خارجی قبل از اینکه شرکت بتواند به عنوان مدیرعامل در آنها ثبت شود ، مجوز اقامت را دریافت کند.

گزینه دیگر دریافت ویزای C5 ابتدا قبل از دریافت مجوز کار. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری درباره ویزا های قزاقستان کسب کنید .

افتتاح حساب بانکی شرکت

برای افتتاح حساب بانکی در قزاقستان ، همه خارجی ها باید شماره شناسنامه مالیاتی قزاقستان یا شماره RNN را ارائه دهند. این شماره را می توانید در اداره مالیات دریافت کنید ، در آنجا شما نیاز به ارائه گذرنامه و کارت مهاجرت خود خواهید داشت.

پس از صدور شماره مالیات ، می توانید در بانک مورد نظر خود یک حساب باز کنید.

برخی از محبوب ترین بانک ها برای ثبت شرکت در قزاقستان:

بانک هالیک

سیتی بانک

Sberbank روسیه

بانک اوراسیا

همانطور که مشاهده می کنید ثبت شرکت در قزاقستان ممکن است کار خیلی ساده ای نباشد و اگر می خواهید سریعتر و با کارآمدترین روش این کار را انجام دهید می توانید با ما تماس بگیرید

شرایط ثبت شرکت در قزاقستان

موسسه بازرگان محصول کاملی از خدمات مربوط به تشکیل شرکت در قزاقستان را ارائه داده است.

این سرویس شامل عناصر زیر است(مراحل و نحوه ثبت شرکت در قزاقستان):

قزاقستان LLC اختراع

ارائه مدیر موقت

ارائه آدرس حقوقی

حساب بانکی ( در بانکهای محلی و برون مرزی )

ارائه خدمات حسابداری

ارائه گزارش مالیاتی

تشکیل شرکت

در بین انواع اشخاص حقوقی وسیله اصلی شرکت مسئولیت محدود ( LLC ) است. از سهامدار بالقوه انتظار می‌رود مدارك ذیل را برای روند ثبت شركت قزاقستان ارائه كند:

نسخه معتبر پاسپورت ( در صورت داشتن سهامدار فردی ) یا گواهی ادغام ، اساسنامه ، تصمیم خود برای ادغام یک شرکت قزاقستان و یک وکالت صادر شده به نمایندگان محلی ( در مورد سهامدار نهاد ). اسناد باید قانونی شوند یا تحریریه ( کنوانسیون لاهه 1961 )

مدیر موقت (نامزد)

اگر شرکتی برای استخدام بیگانگان در هر موقعیتی قصد دارد مجوز کار برای چنین کارمندی را بدست آورد. این سرویس برای مشتریانی که مایل به تعیین مدیر خارجی هستند ، اختصاص یافته است. اوضاع این است که چنین مدیر قبل از شروع کار خود مجبور به اجازه کار است و اجازه کار بدون مدیر نمی تواند درخواست کند. ما در شهرهای آلماتی ، آستانه و کاراگندی خدمات مدیر موقت را تضمین می كنیم و از شفافیت و محافظت كامل از مشاغل مشتری اطمینان می یابیم. تک تک تصمیمات مدیر نیاز به مجوز مشتری دارد.

مدت و اختیارات مدیر موقت با اسناد مؤثر چنین شرکت محدود خواهد شد.

تا زمانی که اعتبار هر مدیر موقت را تضمین کنیم ، دومی این حق را دارد که از امضای هر سند خاص یا انجام هرگونه عملی که نقض هر قانون قابل اجرا باشد یا باعث خطر نقض قانون شود ، امتناع ورزد ، یا در تضاد با اهداف باشد. شرکت.

اجازه کار

شرکت هایی که قصد دارند برای هر موقعیتی یک کارمند خارجی را تعیین کنند ، مجبور به اخذ مجوز کار برای چنین کارمندی هستند.

گرفتن مجوز کار برای یک کارمند خارجی در قزاقستان ساده ترین روند نیست.

به ذکر زمان (معمولاً از 1 تا 2 ماه) که کل فرایند مصرف می کند.

با این وجود ، ما تلاش می کنیم روند کار را برای مشتریان خود آسانتر و نرم تر کنیم.

ما همچنین می توانیم کارمندان خود را موقتاً فراهم کنیم در حالی که درخواست مجوز کار در حال پردازش است یا به منظور حفظ سطح کارمندان محلی در یک شرکت.

آدرس قانونی

تا آنجا که ارائه آدرس حقوقی بخشی از فرآیند تشکیل شرکت قزاقستان است ما تا زمانی که مشتری دفتر مناسبی پیدا نکند ، چنین خدماتی را ارائه می دهیم. آدرس قانونی در منطقه تجاری آلماتی موجود است.

حساب بانکی

بنا به درخواست مشتری ، ما در فرآیند افتتاح حساب بانکی در هر بانک قزاقستان کمک می کنیم.

خدمات حسابداری

نگه داشتن کتابهای حسابداری طبق قانون قزاقستان اجباری است.

این سرویس شامل حسابداری از عملیات مالی اولیه ( پرداخت سرمایه سهم ، قرارداد اجاره نامه ، قراردادهای کاری ) است.

گزارش مالیاتی

ما کلید گزارش مالیات آنلاین را بدست می آوریم ، گزارش های سه ماهه و سالانه را در