تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

خانه > آموزش  > تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

تعهدنامه دریافت کد شناسه مربیگری

تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

مواردی که در این متن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد شامل: تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری ، نمونه تعهدنامه کد مربیگری ، دریافت شناسه مربی گری ، تعهدنامه صدور کارت مربیگری

«تعهدنامه محضری متقاضی دریافت شناسه مربیگری »

اینجانب ……………………….. فرزند ………………. دارنده شناسنامه شماره…………….. صادره از …………………. کد ملی ………………….. ساکن ……………………………………. کد پستی…………………….. که موفق به کسب حد نصاب قبولی در آزمون پروژه محور و مبتنی بر کار عملی تعیین صلاحیت حرفه های مربیگری آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد گردیده ام، در کمال صحت و سلامت عقل و با اختیار متعهد می گردم با
جدیت و بدون هرگونه قصور و یا سهل انگاری مقررات و مصوبات هیات نظارت مرکزی را رعایت نموده و با علم به اینکه «جهل به قانون، رافع مسئولیت نیست » اقرار می نمایم:

 تعهدنامه متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری

1. تمامی قوانین و مقررات مرتبط با حوزه فعالیت مربیان آموزشگاه را مطالعه نموده و نیز انتشار دستورالعمل ها و قواعد در وب سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را در حکم ابلاغ به اینجانب می دانم.

2. هیچ گونه اقدامی که خلاف شئون دولت جمهوری اسلامی ایران و سایر مقررات جاری کشور و نیز آیین نامه و شیوه نامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باشد و نیز موجب لطمه به جایگاه اجتماعی و نشان سازمان آموزش فنی و حرفه ای گردد، بعمل نیاورم.

3. رعايت و اجراي دقيق شئون اداری و اسلامي را سرلوحه کارم قرار می دهم.

نمونه تعهدنامه کد مربیگری

4. نسبت به ثبت کاستی ها و نواقص الزامات اجرای با کیفیت دوره یادگیری، در پورتال جامع سازمان به منظور رفع نواقص توسط موسس اهتمام خواهم ورزید.(تعهدنامه صدور کارت مربیگری)

5. مطلع هستم که تایید برگزاری دوره توسط اینجانب در پورتال جامع سازمان، به منزله پذیرش کلیه مسئولیت های آموزشی دوره و رعایت شاخص‌های تضمین کیفیت اجرا بوده و عواقب اداری و آیین نامه ای تخطی از شرایط و مقررات، مستقیما متوجه شخص من خواهد بود.

6. آگاهی دارم که اجرای دوره تایید شده با سطح دسترسی اینجانب در پورتال، توسط شخص ثالث، بدون اغماض منجر به ابطال کد شناسه مربیگری ام خواهد گردید و در اینصورت، تحت هیچ شرایطی اجازه شرکت مجدد در فرایند تایید صلاحیت حرفه ای مربیگری را نخواهم داشت.(تعهدنامه محضری متقاضی دریافت کد شناسه مربیگری)

7. آگاهم که در صورت زايل شدن صلاحيت اینجانب به تشخیص و ابلاغ کتبی هیات نظارت مرکزی، مکلفم ضمن پرهیز از ایجاد تعهد جدید، تمامی تعهدات آموزشی، مالی، حقوقی(مدنی و کیفری) و قانونی خود را در قبال ذینفعان اجرا و تسویه نمایم و کد شناسه مربیگری متعلق به اینجانب نیز باطل خواهد شد و تحت هیچ شرایطی اجازه شرکت در فرایند تایید صلاحیت حرفه ای مربیگری را نخواهم داشت (دریافت شناسه مربی گری)

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید