تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه شرکتهای متقاضی

خانه > ثبت شرکت  > فرآیند ثبت شرکت دانش بنیان > فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه شرکتهای متقاضی

فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه شرکتهای متقاضی

فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه شرکتهای متقاضی – ثبت اطلاعات شرکت دانش بنیان – مدارک لازم ثبت شرکت دانش بنیان چیست؟ – سوالات متداول برای ثبت شرکت دانش بنیان
2. فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه شرکتهای متقاضی
2-1. چه مداركي به صورت اسكن شده جهت تكميل اطلاعات لازم است؟

پاسخ: مدارك لازم براي ارسال از طريق سامانه در جدول زير آورده شده است:
2-2. شرکت هایی که اطلاعات محصولات و قراردادهای آنها نظامی یا محرمانه می­باشد، به چه صورت می­توانند وارد پروسه ارزیابی شرکتهای دانش بنیان گردند؟

پاسخ: شرکت هایی که اطلاعات آنها محرمانه یا نظامی می باشد به هیچ وجه نباید اطلاعات خود را در سامانه daneshbonyan.ir وارد کنند و باید با مرکز مشاوره دانش­ بنیان یا دبیرخانه کارگروه تماس بگیرند تا راهنمایی لازم انجام شود.
2-3. اطلاعات بیمه شدگان ( برای کارکنان تمام وقت ) بطور کامل در سامانه بارگذاری شده است، لیکن در بررسی اولیه به دلیل عدم ارائه اطلاعات سه نفر بیمه شده شرکت عدم تایید شده است. چه مشکلی در این میان وجود دارد؟

پاسخ: صحت اطلاعات بیمه شدگان در سایت سازمان بیمه تامین اجتماعی بررسی می­شود، که پسورد هر کاربر (بصورت پیش فرض) شماره سریال شناسنامه وی می­باشد، اگر این پسورد توسط فرد تغییر کرده باشد، امکان چک شدن اطلاعات بیمه­ای فرد محقق نخواهد شد و لازم است تغییرات به اطلاع مرکز مشاوره با شماره تماس­های “83533030-83533130-83533230-83533330” برسد.
2-4. آیا برای تحویل اسناد و دریافت مشاوره امکان مراجعه حضوری به دفتر امور شرکت­های دانش بنیان وجود دارد؟

پاسخ: نیازی به تحویل اسناد به صورت حضوری به امور شرکت­های دانش­بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وجود ندارد و مشاوره تنها از طریق تلفن­های اعلام شده مرکز مشاوره “83533030-83533130-83533230-83533330” صورت می­پذیرد.

ثبت اطلاعات شرکت دانش بنیان

2-5. آیا بارگذاری تعهدنامه دارا بودن نظام نامه مالی الزامی است؟

پاسخ: بله،کلیه شرکت­ها باید تعهدنامه دارا بودن نظام نامه مالی را تکمیل نموده و در سامانه بارگزاری نمایند.
2-6. چرا با وجود ثبت نام در سایت، با نام کاربري و رمز عبوري که انتخاب شده، امکان ورود به سامانه وجود ندارد؟

پاسخ: در هنگام ثبت نام اولیه در سامانه و ثبت اطلاعات در پنجره ثبت نام و تایید آن، ایمیلی به آدرس الکترونیکی وارد شده ارسال می شود که با بازنمودن آن می توانید بر روي لینک فعال­سازي موجود در پیغام دریافتی جهت فعالسازي حساب کاربري کلیک نمایید.
2-7. چرا وقتی همه اطلاعات تکمیل و برای ارسال نهایی اقدام می شود، ارسال نهایی موفق صورت نمی­گیرد؟

پاسخ: شرکت متقاضی مطابق شکل زیر پس از ورود اطلاعات در سایت reg.daneshbonyan.ir، باید حتما کلید “ذخیره” را کلیک نمایید.

2-8. اگر محصول شركت در دسته­هاي اصلي تعيين شده براي كالاهاي دانش بنيان نباشد چه بايد كرد؟

پاسخ: در صورتی که کالای دانش بنیان شرکت متقاضی ارزیابی، با وجود داشتن معیارهای معرفی شده در فهرست کالا/خدمات دانش بنیان، در دسته کالاهای دانش‌بنیان قرار نگرفته است، شرکت متقاضی می تواند مسیری تحت عنوان “سایر” را در “دسته فناوری” انتخاب و با دریافت و تکمیل فرم پیشنهاد کالا و خدمات جدید از قسمت فهرست کالا و خدمات و بارگذاری آن در بخش بارگذاری اسناد فرآیند ثبت نام را ادامه دهند. (فایل پیشنهاد کالا و خدمات جدید درفهرست مربوط به کالا و خدمات قرار داده شده است.)

2-9. اگر شركت برخي از شرايط اجباري (ستاره‌دار) مورد نظر در سامانه را نداشت چگونه عمل كند؟

پاسخ: ساير اطلاعات لازم را وارد كرده و ذخيره كند. هر زمان موفق به احراز شرايط مورد نظر شد، به سامانه برگشته و اطلاعات خود را كامل كند.

2-10. در صورتی که شرکت به هر دلیلی با فراموشی رمز مواجه شد چه اقدامی باید صورت پذیرد؟

پاسخ: پس از تماس با بخش مشاوره دانش بنیان لازم است اطلاعات تکمیلی در مورد شرکت خود ارائه دهد تا در صورت صحت اطلاعات ارائه شده توسط فرد، هویت وی بعنوان رابط شرکت احراز گردد و پس از آن رمز شرکت تغییرمی یابد.
2-11. در صورتی که شرکت به هر دلیلی قصد تغییر ایمیل خود را داشته باشد چه اقدامی باید صورت پذیرد؟

پاسخ: پس از تماس با بخش مشاوره دانش بنیان لازم است اطلاعات تکمیلی در مورد شرکت ارائه گردد تا در صورت صحت اطلاعات ارائه شده توسط فرد، هویت تماس گیرنده بعنوان رابط شرکت احراز گردد و سپس ایمیل تغییر می یابد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت دانش بنیان چیست؟

2-12. در قسمت ورود اطلاعات شرکت که ورود اطلاعات مدیر مالی الزامی است، آیا می­توان مدیر عامل شرکت را به عنوان مدیر مالی نیز معرفی کرد؟

پاسخ: بله بلامانع است. مدیر مالی شرکت می­تواند مدیر عامل باشد.

2-13. در صورت تغییر آدرس شرکت، به چه صورت می­توان دبیرخانه را از این امر مطلع نمود؟

پاسخ: شرکت می­تواند در هر مرحله­ای آدرس و شماره تلفن جدید را در کارتابل خود وارد و ذخیره نماید.

2-14. شرکت­ها پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات چه روندی را طی می­کنند؟

پاسخ: شرکت پس از تکمیل اطلاعات و ارسال نهایی، در مرحله بررسی اولیه قرار می­گیرد، در صورت عدم وجود مشکل در مدارک، پرونده شرکت به کارگزار ارزیابی مربوطه ارجاع می­شود. در تمامی این مراحل، هر گونه تغییری در وضعیت شرکت ایجاد شود، از طریق پیامک و همچنین از طریق ارسال پیام به کارتابل شرکت (در قسمت آرشیو درخواستهای ارسالی)، اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتی که مدارک شرکت دچار مشکل و نقص باشد، موارد اصلاحی به شرکت از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.

2-15. آيا اطلاعات ارسال شده به كارگروه قابل اصلاح مي­باشد؟

پاسخ: تا پيش از تكميل اطلاعات و ارسال كليه اسناد مورد نياز، امكان ذخيره‌سازي اطلاعات وارد شده و تكميل آن در دفعات بعدي وجود دارد. اما پس از تكميل اطلاعات و تأييد ارسال نهايي آن توسط متقاضي، اطلاعات وارد شده مبناي ارزيابي و قضاوت خواهد بود و تا زمان انجام ارزيابي‌ها و اعلام تأييد يا عدم تأييد شركت، قابل اصلاح نمي‌باشد.

کلیه حقوق متعلق به ثبت بازرگان می باشد.

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.

Open chat
1
سلام،
اگر سوالی دارید بفرمایید؟
گروه ثبت بازرگان حلال مسائل ثبت شرکت‌های شماست.
(در صورت عدم پاسخگویی می‌توانید با شماره تلفن همراه:09391131818 از طریق واتس‌اپ با کارشناس ارشد در تماس باشید).