تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ادعای حق تقدم

خانه > ادعای حق تقدم

ادعای حق تقدم

ادعای حق تقدم

همانطور که مستحضرید ، اگر دو طرح یکسان درخواست گردد ، درخواستی (اظهارنامه ای) که زود تر ثبت شده باشد منجر به ثبت طرح صنعتی خواهد شد.حال طبق قوانین بین المللی برای کشور های عضو کنوانسیون پاریس ، ماده حق تقدم در نظر گرفته شده است ، یعنی اگر شخصی طرحی را به عنوان مثال 5 ماه پیش در ترکیه ثبت کرده باشد و امروز بخواهد در ایران ثبت کند ، نسبت به شخصی که دیروز ، امروز حتی تا 4ماه و 29 روز پیش در ایران درخواست ثبت (برای همان علامت) داده باشد ، اولویت دارد.
لذا این بخش صرفا برای اشخاصی کاربرد دارد که ، طرح خود را قبلا در کشورهای دیگری (غیر از ایران ) ثبت نموده اند و الان می خواهند از حق اولویت 6ماهه خود در ایران استفاده نمایند ، کاربرد دارد. اگرطرح را در کشور دیگری ثبت ننموده اید ، در این فرم مطلبی تایپ ننمایید و گزینه ثبت اطلاعات پایه را برای ثبت اطلاعاتی تا کنون وارد نموده اید ، انتخاب نمایید .
تذکر: در صورت وارد نمودن اطلاعات مربوط به حق تقدم ، باید مستندات مربوط به حق تقدم را به زبان اصلی به همراه ترجمه رسمی دادگستری، در ضمائم الصاق نمایید.
تذکر بسیار مهم: کد رهیگری به منزله دریافت حق تقدم(ثبت اظهارنامه) نمی باشد و تنها به منظور پیگیری متقاضی جهت تکمیل مدارک در مراحل بعدی صادر می گردد.

ادعای حق تقدم

تذکر بسیار مهم: کد رهیگری به منزله دریافت حق تقدم (ثبت اظهارنامه) نمی باشد و تنها به منظور پیگیری متقاضی جهت تکمیل مدارک در مراحل بعدی صادر می گردد.

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت شرکت بازرگان است

Open chat
سلام،
اگر سوالی دارید بفرمایید؟
گروه ثبت بازرگان حلال مسائل ثبت شرکت‌های شماست.
(در صورت عدم پاسخگویی می‌توانید با شماره تلفن همراه:09391131818 از طریق واتس‌اپ با کارشناس ارشد در تماس باشید).