تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

خانه > نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

نام های درخواستی در ثبت تغییرات شرکت

در ابتدا «اولویت نام» را مشخص می نماییم. یعنی به ترتیب اسامی که مدنظر است پیشنهاد داده می شود. ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که اگر اولویت های بالاتر مورد قبول باشد به اولویت های بعدی ترتیب اثر داده نمی شود. سپس در فیلد « نام درخواستی » اسم مورد نظر تایپ می شود. در قسمت « توضیحات متقاضی » اگر شرح یا توضیح اضافه لازم بود می توان اضافه نمود. پس از آن با کلیک بر روی کلید «ثبت نام» اسم پیشنهادی خود را اضافه می نمایید. تعداد اسامی پیشنهادی نباید از 5 اسم بیشتر باشد. برای حذف یک اسم بر روی کلید « حذف نام » کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید «گام بعدی» به صفحه بعد می رویم.

نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

تغییر اطلاعات شرکت یا موسسه

این صفحه هنگامی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در صفحه قبل نوعی از تصمیم انتخاب شده باشد که نیاز به تغییر اطلاعات شرکت باشد .به عنوان مثال نوع تصمیم “اصلاح ماده اساسنامه (تغییر نام) ” که نیاز به تغییرات وجود دارد . بنابر این می توان گفت بر اساس نوع تصمیم انتخابی ممکن است برخی از صفحات غیر فعال و یا بر عکس فعال گردند .
ابتدا باید مرجع ثبت شرکت ها را ازقسمت “انتقال به واحد ثبتی” با کلیک بر روی  کلید انتخاب نمود .
سپس “نشانی جدید مرکز اصلی” ورود اطلاعات می شود و اطلاعات دیگر همچون “کد پستی جدید” و “شماره تماس دفتر” و “شماره دورنگار” و “وب سایت” نیز یاداشت می گردد .

نام های درخواستی و تغییر اطلاعات شرکت

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت بازرگان است

Open chat
1