تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت در ایلام

خانه > ثبت شرکت  > ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

ثبت شرکت در ایلام

معرفی ایلام:

شهر ایلام مرکز استان ایلام است. جمعیت این شهر برپایهٔ سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۹۴٬۰۳۰نفر بوده‌است. شهر ایلام در حصاری از کوه‌ها و ارتفاعات جنگلی واقع شده و آب و هوایی معتدل کوهستانی و بهاری دارد. دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دانشگاه ایلام دو دانشگاه مهم این شهر هستند. ایلام دارای منابع خوب گاز و نفت است.

درضمن قرار گرفتن بر سر زائرین کربلا این استان را از این حیث حائز اهمیت کرده‌است.

ثبت شرکت در ایلام

انواع مختلف شرکت ها در ایلام وجود دارد که در زیر توضیح مختصری داده شده است:

1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایلام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور کسب و کار تشکیل می شود. در شرکت با مسئولیت محدود شرکا بدون افتتاح حساب، داشتن سهام یا درصد از شرکت فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول دیون شرکت است.

2- ثبت شرکت سهامی خاص در ایلام

شرکت سهامی خاص به شرکتی گفته می شود که سرمایه اولیه آن توسط اعضا تامین گردد. هر یک اعضا به یک مقدار سهام دار خواهند بود و سهم الشرکه خواهند داشت. برخلاف شرکت سهامی عام، سهام شرکت سهامی خاص فقط در اختیار اعضای خاص که همان هیات مدیره هست، خواهد بود و عموم حق سهامداری نخواهند داشت.

3- ثبت شرکت سهامی عام و تضامنی در ایلام

شرکت سهامی عام معتبرتر از شرکت سهامی خاص می باشد. سهام شرکت های عام همانطور که از نام آن پیداست عمومی بوده و همه می توانند سهام دار باشند. جهت انجام پروژه های بزرگ که سرمایه فردی معمولا کافی نمی باشد از شرکت سهامی عام استفاده می گردد. در ادامه در مورد نحوه ثبت شرکت سهامی عام و مدارک و شرایط لازم آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

شرکت تضامنی، شرکتی شخصی است که جهت انجام فعالیت­های تجاری بین حداقل دو نفر با پذیرش مسئولیت تضامنی برپا می­ شود.

مراحل ثبت شرکت در ایلام:

براي ثبت شرکت در ایلام ابتدا بايد مواردي مانند نوع شرکت ،نام آن، سرمايه, اعضا و آورده آنها و نيز سمت آنها در شرکت مشخص شود سپس بايد نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمود و پس از آن بايد مدارک لازم که سايت اداره ثبت شرکتهاي ایلام ارسال شود .

چنانچه مدارک تاييد گردد مي توان روند پرونده را پيگيري کرد و در غير اين صورت بايد براي رفع نقص اعلام شده بلافاصله اقدام شود.. در مرحله بعد صدور پيش آگهي و اقدام جهت روزنامه رسمي بايد صورت پذيرد که همگي اين مراحل و خدمات ثبت شرکت در ایلام توسط موسسه حقوقی ثبتی بازرگان انجام مي شود.

هزينه ثبت شرکت در ایلام براساس عوامل مختلفي مثل نوع شرکت و فعاليت آن و اعضاي آن مشخص ميشود و بنابراين ، نميتوان هزينه آن را مشخصا” اعلام نمود.

براي ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها انتخاب نام حتما بايد از اسامي ثبت نشده استفاده و انتخاب کرد که درتعداد سيلاب براي انتخاب نام ملاک نيست اما تعداد سيلاب بيشتر در نداشتن شباهت با نامهاي قبلي موثر است.

گروه وکلای ثبتی بازرگان کلیه خدمات اداری ( ثبت شرکت، ثبت علائم تجاری و ... ) را به صورت تخصصی توسط وکلا، مشاوران و کارشناسان متخصص و با تجربه در این امر ارائه داده است و به صورت مستمر و پیگیر تا اتمام کامل روند ثبت به صورت تمام وقت پشتیبان و پاسخگوی ابهامات و سوالات شما در ارتباط با رویه کار خواهد بود و خود را موظف به اطلاع رسانی شفاف در تمامی مراحل می داند. تلفن تماس: 09120213393 - 09120250912