تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ترجمه توصیف

خانه > ترجمه توصیف

ترجمه توصیف

ترجمه توصیف

زمینه های فنی ثبت اختراع :

اختراع حاضر مربوط به زمینه عمومی محفظه ها و سازه های استاتیک، و در ارتباط با زمینه ای خاص از اطاقک های بازی است

پس زمینه ثبت اختراع :

به دلیل اینکه اطاقک های بازی مالکیت یک خانه که کودک می تواند در آن زندگی کند را شبیه سازی می کنند و به خاطر اینکه آنها تصرف انحصاری را از این حیث شبیه سازی می کنند که این خانه می تواند دارای مبلمان اسباب بازی و متعلقاتی در مقیاس کوچک باشد، اطاقک های بازی لذت بسیاری را برای کودکان ایجاد می کنند

انواع مختلفی از اطاقک های مرسوم جادار بازی کودک در صنعت شناخته شده است. در اکثر موارد، این اطاقک ها شامل چهار دیوار، یک سقف و یک درگاه لولایی برای ورود به اطاقک بازی هستند، و از قالب های پلاستیکی محکم ساخته شده اند. به منظور شبیه سازی دقیق تر خانه های واقع، بسیاری از آنها دارای ویژگی های دیگری نیز می باشند.

به عنوان مثال، اطاقک بازی Little Tikes® Evergreen® دارای یک دودکش آجر مانند واقع بینانه، پنجره هایی با کرکره باز شونده، درب های هلندی که به سمت یک منطقه داخلی باز می شود و یک میز drop-leaf (رومیزی آویخته شده از اطراف) هستند. کلبه ییلاقی Little Tikes® (Little Tikes® Country Cottage ) دارای یک سینک ظاهری، یک شیر چرخان، کوره با دکمه های کلیک کننده، یک تلفن اسباب بازی دکمه فشاری (شستی) و چهار پنجره می باشد، که همگی دارای شاترهای باز شونده می باشند. Little Tikes® Log Cabin یک اطاقک بازی است که شبیه یک کابین ورودی دارای جزئیات سیستم ورودی واقعی، سقف لرزش کننده و شاترهای باز شونده می باشد. Little Tikes® Castle یک محوطه بازی در فضای باز است که یک قلعه را شبیه سازی می کند که دارای یک درب مخفی خزیدنی واقع در پشت شومینه و یک درب آونگی دارای یک ضامن می باشد. اطاقک بازی Cozy Condo® تولید شده توسط کمپانی The Flexible Flyer ، علاوه بر چهار دیوار، یک سقف و درب های لولایی، دارای یک نورگیر، یک دریچه، و پنجره هایی کرکره ای (شاترها) است که باز و بسته می شوند و یک میز تا شونده به سمت پایین است. اطاقک بازی Drive-In تولید شده توسط مرحله 2 اطاقکی است که مانند یک گاراژ دابل است.

در نتیجه سوابق قبلی شامل اطاقک هایی است که دارای تم های مختلف و ویژگی های مربوطه هستند. با این حال، اکثر اطاقک های بازی، نیاز کودکان را برای شبیه سازی بازی در بسیاری از حوزه های دیگر مالکیت خانه برآورده نمی کنند. به عنوان مثال، کودکان از شبیه سازی بسیاری از فعالیت های بزرگسالان مانند خرید و یا مانند آن لذت می برند. اطاقکی که به یک کودک اجازه شبیه سازی چنین فعالیت های بزرگسالانه ای را بدهد به خوبی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت؛ با این حال، مخترع از چنین اطاقک هایی آگاهی و اطلاع کافی ندارد.

از آنجاییکه مخترع کنونی از مواردی مانند شبیه سازی پرواز، و یا شبیه سازی هایی که در ارتباط با بازی های ویدیویی استفاده می شود آگاه بوده و دارای دانش می باشد، این مخترع در مورد هرگونه اطاقکی مانند این که به یک کودک اجازه شرکت در یک فعالیت خاص بزرگسالانه را می دهد آگاهی ندارد. به ویژه، مخترع در مورد هیچ گونه از اطاقک های بازی که محیط یک هواپیما را شبیه سازی می کند آگاهی و اطلاع ندارد، مخصوصا، محیط کابین خلبان هواپیما که به وسیله آن کودک می تواند فعالیت بزرگسالان در مورد پرواز یک هواپیما را شبیه سازی کند و یا اینکه بخشی از یک خدمه یک هواپیمای تجاری باشد.

بنابراین، نیازی به یک اطاقک بازی وجود دارد که بتواند محیط یک خدمه هواپیمایی که یک پرواز تجاری را انجام می دهند شبیه سازی کند.

خلاصه ای از ثبت اختراع:

معایب مورد بحث قرار گرفته در بالا در مورد سوابق قبلی توسط یک اطاقک مورد پوشش و اصلاح قرار می گیرند که این اطاقک یک هواپیما را به گونه ای شبیه سازی می کند که به یک کودک اجازه می دهد تا خود را به عنوان عضوی از یک خدمه پرواز یک پرواز خطوط هوایی تجاری شبیه سازی کند. این اطاقک می تواند شامل یک سیستم صوتی باشد که موضوعات آموزشی، از جمله واقعیت های جغرافیایی، حقایق جمعیتی، حقایق تاریخی، حقایق آب و هوایی، فرهنگ، و مانند آن را به گونه ای ارائه خواهد داد که می تواند اعلان های ارائه شده در طول پرواز را شبیه سازی کند.

استفاده از این اطاقکی که در بردارنده ابتکار کنونی است به کودک اجازه می دهد تا خود را به عنوان بخشی از یک خدمه پرواز شبیه سازی کند، و در عین حال، اطلاعات آموزشی را دریافت کند.

سیستم ها، روش ها، ویژگی ها، و مزایای دیگر استفاده از این اختراع برای فردی که دارای مهارت در این صنعت است به استناد بررسی شکل زیر و شرح جزئیات آن واضح و روشن خواهد بود. منظور این است که تمام این سیستم ها، روش ها، ویژگی ها، و مزایای اضافی در این توضیحات گنجانده شده اند، در محدوده اختراع می باشند، و توسط ادعاهای زیر حمایت می شوند.

ترجمه توصیف

شرح مختصری از نقشه های فنی با مراجعه به نقشه ها و توضیحات زیر، درک بهتری از این اختراع را می توان به دست آورد. اجزای موجود در نقشه ها لزوما نیاز به مقیاس بندی ندارند، و به جای آن بر نشان دادن اصول اختراع تاکید شده است. علاوه بر این، در این نقشه ها، اعداد ارجاع داده شده مشخص کننده قطعات مربوطه در نماهای مختلف است.

ترجمه خلاصه اختراع و پرداخت هزینه اقساط

شکل . نمایی از بخش کابین خلبان که در این اطاقک گنجانده شده است را نشان می دهد. شرح و توصیف اختراع با مراجعه به این اشکال، می توان مشاهده کرد که اختراع کنونی در یک اطاقک بازی 10 گنجانده شده است که می تواند برای شبیه سازی یک پرواز هواپیمایی همراه با کودکانی که به عنوان یک خدمه پرواز و / یا مسافر عمل می کنند مورد استفاده قرار گیرد. اطاقک بازی 10 از یک پوسته بیرونی 12 تشکیل شده است که شامل یک بخش ابتدایی 14 است که دماغه یک هواپیمای مسافربری را شبیه سازی می کند و یک بخش ثانویه است در زمانی که پوسته در حال استفاده می باشد. بخش ابتدایی توخالی است و کابین خلبان هواپیما را در بخش دماغه هواپیمای مسافربری شبیه سازی می کند. یک بخش پنجره پورت 16 در بخش ابتدایی فرم گرفته است و کودکان می توانند مانند یک خلبان خطوط هوایی و افسر ارشد از پنجره پورت به بیرون نگاه کنند.

بخش ثانویه (سر پایانی) 20 به بخش ابتدایی متصل شده و بدنه یک هواپیمای تجاری را شبیه سازی می کند. بخش ثانویه استوانه ای و توخالی بوده و یک ادامه از بخش ابتدایی را تشکیل می دهد و شامل یک راه ورودی 22 به داخل بخش انتهایی می باشد. ویندوز مانند پنجره ها 24، در بخش انتهایی واقع شده است. داخل 26 بخش انتهایی، بخش مسافر در داخل یک هواپیما را شبیه سازی می کند.

یک پانل 30 در بخش ابتدایی مجاور به بخش پنجره پورت واقع 16 واقع شده است. پنل 30 یک پانل ابزار در یک هواپیما را شبیه سازی می کند و شامل صفحه نمایش های ویدئویی 32 است. دو صندلی 36 و 38 صندلی های استفاده شده توسط یک خلبان و یا کاپیتان و افسر ارشد یا ناوبر را شبیه سازی می کنند و در بخش ابتدایی مجاور با پنل 30 واقع شده است. یک دسته کنترل 40 در بخش ابتدایی مجاور به صندلی ها قرار دارد و یک دسته کنترل استفاده شده توسط کاپیتان را شبیه سازی می کند که به منظور کنترل هواپیما مورد استفاده قرار گرفته است.

نتیجه کلی، شبیه سازی کابین کنترل خلبان 42 یک هواپیما است. یک بخش آشپزخانه ای 50 در بخش انتهایی قرار دارد و شامل یک آشپزخانه52 است که آشپزخانه را به گونه ای که در آن یک مهماندار غذا را آماده می کند F ، یک کابینت یخچال مانند 54 واقع در زیر آشپزخانه، یک کابینت ذخیره سازی 56 واقع در زیر آشپزخانه و مجاور به کابینت یخچال مانند و پدال ها 58. یک قفسه 60 که قفسه ای را برای یک قهوه ساز 62شبیه سازی می کند و در بالای آشپزخانه واقع شده است.

یک صندلی کشویی 70 که صندلی تاشو خدمه را شبیه سازی می کند و به بخش آشپزخانه ای به منظور حرکت بین یک وضعیت ذخیره سازی و یک وضعیت مستقر (گسترش یافته یا باز شده) متصل شده است که توسط دو سر فلش 74 نشان داده شده است. یک جز تلفن مانند 76 که واحد (یونیت) مورد استفاده توسط خدمه به منظور بیان اعلانات به مسافران را شبیه سازی می کند و بر روی بخش آشپزخانه ای نصب شده است. یک بخش نشیمنگاهی 80 در بخش انتهایی مجاور به بخش آشپزخانه واقع شده است. این بخش نشیمنگاهی بخش نشیمنگاهی موجود در هواپیما را شبیه سازی می کندو شامل حداقل یک صندلی 82 است که در مجاورت یک پنجره واقع شده است. یک سینی کشویی 84 در مجاورت (کنار) صندلی واقع شده است.

همچنین اطاقک 10 شامل یک سیستم صوتی 90 است که سیستم صوتی موجود در یک هواپیما را شبیه سازی می کند و شامل یک دستگاه پخش سی دی 92 می باشد که در بخش ابتدایی واقع شده است، بلندگوها 94 در سراسر اطاقک، و به ویژه در بخش انتهایی قرار گرفته اند. یک دستگاه هدفون 96 در مجاورت صندلی ها در بخش انتهایی قرار دارد و می تواند دو هدفون را در خود بگنجاند.

سی دی های مختلفی را می توان از طریق بلندگوها و/ یا هدفون ها اجرا کرد. این سی دی ها می تواند حاوی موضوعات آموزشی، مانند یک سیستم پخش ویدئو باشند که دربرگیرنده واقعیات های جغرافیا، حقایق جمعیتی، حقایق تاریخی، حقایق آب و هوایی، فرهنگی، حقایق و دستور العمل های آشپزی، زبان ها، کلمات و مکالمات، ارزها و کارت های ایمنی مختلف برای کمک به ریاضی، زبان انگلیسی و خواندن و مانند آن برای حوزه های مختلف باشد. این امر به کودکان اجازه شبیه سازی سفر به این مناطق را مادامی می دهد که موضوعات آموزشی را برای شنوندگان فراهم می کند.یک پخش کننده دی وی دی (دی وی دی پلیر) 100 را می توان در بخش ابتدایی قرار دارد و یک صفحه نمایش دی وی دی 102 به صفحه نمایش های ویدئویی 32 واقع در پنل بخش ابتدایی متصل شده است. همچنین این دی وی دی پلیر می تواند موضوعات آموزشی از جمله نقشه ها و مانند آن را ارائه کند.

کسانی که در این صنعت تبحر دارند درک خواهند کرد که آیتم های اضافی، مانند بشقاب، فنجان، نعلبکی، ظروف لب تخت و مانند آن را می توان به منظور ارتقا شبیه سازی اضافه کرد. هم دختران و هم پسران می توانند از این اطاقک بازی 10 لذت ببرند. به منظور انبار کردن و در صورت لزوم می توان این اطاقک را از هم جدا کرده و آنها را تا کرد.

در حالی که تجسم های مختلفی از این اختراع شرح داده شده است، برای افرادی که از مهارت عادی در این صنعت برخوردارند بسیار واضح است که بسیاری از تجسم ها و پیاده سازی ها در حوزه این اختراع امکان پذیر خواهد بود. بر این اساس، اختراع کنونی منحصر به فرد نمی باشد مگر در راستای ادعاهای بیان شده و معادل های آنها.

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت بازرگان است