تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت در اوکراین

خانه > ثبت شرکت  > ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

مواردی که در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد: هزینه ثبت شرکت در اوکراین ، شرایط ثبت شرکت در اوکراین ، مزایای ثبت شرکت در اوکراین ، ثبت شرکت و اقامت در اوکراین ، مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اوکراین

.

روند ثبت شرکت در اوکراین

روند ثبت شرکت در اوکراین تا حد زیادی به ساختار تجارت بستگی دارد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در اوکراین رایج ترین ساختار تجاری برای افراد محلی و خارجی است.

مبلغ پایه ای برای افتتاح یک شرکت LLC در اوکراین به عنوان خارجی 600 دلار است

این شامل کلیه هزینه های دفتر اسناد رسمی و همچنین یک مدیر موقت و آدرس مشاغل می شود. برای دیدن تقسیم کامل هزینه های مربوط به تاسیس شرکت در اوکراین و همچنین ثبت شرکت و اقامت در اوکراین، پست ما را بررسی کنید .

مدارک و شرایط ثبت شرکت در اوکراین

اسناد مورد نیاز برای ثبت نام LLC در اوکراین:
مانند اکثر موارد ، اسناد بسیاری وجود دارد که برای تاسیس شرکت در اوکراین لازم است. آنها به شرح زیر است:

وکالت نامه محضری
درخواست ثبت نام شخص حقوقی جدید
دو نسخه اصلی از صورتجلسه از جلسه بنیانگذاران / قطعنامه موسس مبنی بر درج یک شخص حقوقی جدید
دو نسخه اصلی منشور امضا شده (طبق قانون اوکراین ، منشور LLC تازه ایجاد شده باید با حضور یک اسناد رسمی توسط همه شرکت کنندگان امضا شود)
بنا به صلاحدید شما ، برنامه ای برای انتخاب سیستم ساده مالیاتی و / یا درخواست ثبت نام ایالتی به عنوان پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده (مالیات فروش)

مدارک و شرایط

شرایط ثبت شرکت در اوکراین اطلاعات زیر برای برنامه LLC شما مورد نیاز است:
جزئیات دفتر ثبت شده ای که شرکت در آن قرار دارد (قابل تهیه است)
اطلاعات مربوط به انواع اصلی فعالیت تجاری جزئیات مربوط به نهاد اجرایی به همراه نسخه های معتبر گذرنامه ، كد شناسایی و آدرس ثبت نام آنها.يادداشت

– با توجه به ويژگي هاي قوانين اوكراين ، يك محل بايد به عنوان مدير يك شركت تازه تأسيس شده منصوب شود ، چرا كه قبل از اينكه اين شركت بتواند چنين خارجي را استخدام كند مجوز كار براي يك تبعه خارجي لازم است.

هنگامی که مدیر محلی مستقر شد ، آنها می توانند درخواست مجوز کار برای مهاجران را صادر کنند. به این ترتیب ، این اسناد به صورت موازی با ادغام شرکت قابل تهیه است.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در اوکراین

میزان سرمایه مجاز (می تواند اسمی مانند UAH1000 باشد و حداقل هزینه لازم را ندارد)
اطلاعات در مورد صاحبان سودمند نهایی (UBO) بنیانگذار طبق قانون اوکراین ، اطلاعات زیر در مورد UBO باید ارائه شود:

نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
شماره شناسنامه مالیاتی شخصی
اطلاعات گذرنامه
کشور تابعیت
آدرس محل سکونت

مدت زمان مورد نیاز برای تاسیس شرکت در اوکراین

بازه زمانی ثبت نام LLC
پس از دستیابی مدارک ، ثبت نام این شرکت در اوکراین چندان طول نمی کشد. به طور معمول این 1 یا 2 روز کاری طول می کشد.

اگر قرار است این شرکت به عنوان پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده ثبت شود ، مشخصات آن ظرف 3 روز کاری پس از تاریخ درخواست ، در ثبت مربوط به مودیان مالیات بر ارزش افزوده ظاهر می شود. برای اینکه در اولین روز از یک ماه تقویم ، پس از ارسال درخواست ، به عنوان یک شخص پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده ، پس از ارسال درخواست ، باید برنامه ارسال شود.

انتصاب اتباع خارجی به عنوان مدیر یک شرکت اوکراینی

هنگامی که شما یک شرکت را در اوکراین تاسیس  می‌کنید ، پس از دریافت مجوز اشتغال ، حق استخدام بیگانگان را دارد (که اغلب به آنها “مجوز کار” گفته می شود).

 ثبت شرکت و اقامت در اوکراین

برای اینکه یک فرد خارجی حق اقامت موقت در اوکراین را داشته باشد ، باید درخواست ویزای طولانی مدت “نوع D” صادر شده توسط کنسولگری اوکراین را بدهد. هنگامی که در اوکراین هستند ، می توانند برای اجازه اقامت موقت (روند زیر) اقدام کنند. علاوه بر این ، برای دریافت پاداش و پرداخت مالیات مورد نیاز در اوکراین ، یک خارجی که در یک شرکت اوکراینی کار می کند ، باید برای یک مأمور پرداخت مالیات (شماره معمولی “شناسنامه مالیاتی”) درخواست و دریافت شماره ثبت کند.

روند مجوز کار حدود 2 هفته طول می کشد ، هرچند که در همه چیز در اوکراین ، متفاوت است. برای به دست آوردن مجوز هزینه دستمزد زندگی شش ماهه (450 دلار) وجود دارد. موارد زیر الزامی برای درخواست اجازه کار است:

برنامه ای که کارفرما (LLC تازه تاسیس) موقعیتی را که خارجی برای آن به کار خواهد گرفت تأیید می کند ، مربوط به تابعیت اوکراین نیست و نیازی به دسترسی به اسرار دولتی ندارد
کپی های معتبر گذرنامه خارجی با ترجمه به زبان اوکراینی
عکس رنگی از افراد خارجی به اندازه 3.5 4.5 4.5 سانتی متر
نسخه ای از قرارداد کار با خارجی که توسط کارفرما (گواهی تازه تاسیس) تأیید شده است

هزینه ثبت شرکت در اوکراین

فرآیند اجازه تاسیس شرکت و اقامت در اوکراین

اسناد درخواست ، که باید توسط کارفرما صادر شود ، با امضای مدیر آن و با مهر شرکت:

درخواست شهروند خارجی برای اجازه اقامت موقت
یک گواهی معتبر بیمه پزشکی
مجوز کار
تعهد یک کارفرما جهت ابلاغ صادر کننده و دستگاه مربوطه خدمات استخدامی کشور مبنی بر خاتمه زود هنگام کار بیگانگان
چهار عکس رنگی 3.5 4.5 4.5 سانتی متر بر روی کاغذ مات
گذرنامه خارجی و کپی پاسپورت با ویزای Type D
نسخه ای معتبر از ترجمه صفحات گذرنامه

اسناد تأیید پرداخت هزینه های دولتی و اداری برای صدور اجازه اقامت موقت (30 دلار)

اعتبار مدت زمان اقامت موقت و صدور آن اجازه اقامت موقت برای مدت زمان پروانه کار صادر می شود و ممکن است از اعتبار اعتبار گذرنامه بیگانگان فراتر نرود.
اجازه اقامت موقت ظرف 14 روز تقویم صادر می شود (البته این می تواند متفاوت باشد) پس از ارائه مدارک و باید شخصاً توسط شهروند خارجی جمع آوری شود.
برای تمدید مدت اقامت موقت ، یک شهروند خارجی یا نماینده آنها باید حداقل 15 روز قبل از انقضاء اجازه اقامت موقت فعلی ، مدارک درخواست را ارائه دهند.

کد شناسایی مالیات در اوکراین

برای دریافت پاداش و پرداخت مالیات لازم در اوکراین ، به یک شهروند خارجی که در یک شرکت اوکراینی شاغل است باید یک شماره شناسایی مالیاتی اختصاص یابد. یک شهروند خارجی که مجوز اقامت موقت را بدست آورده است می تواند به عنوان مأمور مالیات دهندگان در اوکراین با اداره امور مالیاتی کشور با توجه به محل اقامت شهروند خارجی که در مجوز اقامت موقت مشخص شده است ، تاسیس کنید.

مدارک مورد نیاز تاسیس شرکت در اوکراین:

برنامه ای مطابق فرم تعیین شده توسط آیین نامه ثبت نام مالیات دهندگان سندی که یک شهروند خارجی را که معتبر است و به زبان اوکراینی ترجمه می شود ، شناسایی می کند
اگر این درخواست توسط یک شخص مجاز به نمایندگی از شهروند خارجی ارائه شود ، باید یک وکالت ارائه دهید.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در اوکراین

هزینه کل ثبت نام LLC و اخذ کلیه مستندات مربوطه ، پروانه کار و اجازه اقامت موقت تقریباً 2500 دلار خواهد بود و به طور کلی 60 روز طول می کشد تا کل مراحل را طی کند. برای یک تفصیل کامل ، بررسی کنید ” چقدر هزینه اجازه اقامت موقت ” هزینه دارد.

شرکت با مسئولیت محدود و شرکت با مسئولیت اضافی

از آوریل 2011 ، هیچ الزامی در مورد حداقل سرمایه منشور یک شرکت با مسئولیت محدود یا یک شرکت با مسئولیت اضافی وجود ندارد.

هزینه ثبت شرکت سهامی در اوکراین

حداقل سرمایه منشور یک شرکت سهامی نباید کمتر از 1.250 برابر حداقل دستمزد ماهانه مقرر در قانون اوکراین در لحظه تاسیس باشد. حداقل سرمایه سهم حدود 5 میلیون UAH است.

مشارکت و مشارکت کمیته
حداقل نیاز سرمایه منشور وجود ندارد.