تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

خانه > ثبت برند  > ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

ثبت شرکت در دبی

امروز با موسسه بازرگان یک شعبه خارجی از تجارت خود در دبی شروع کنید.

در این مطلب مراحل ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان ، هزینه ثبت شرکت در دبی ، شرایط ثبت شرکت در دبی ، ثبت شرکت در دبی 2020 ، مدارک ثبت شرکت در دبی(تاسیس شرکت در دبی ، اقامت با ثبت شرکت در دبی ، ثبت شرکت مجازی در دبی) را کاملا شرح می‌دهیم.

ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

شرکتهای سرزمین اصلی در دبی (امارات متحده عربی) را می توان در یکی از ساختارهای شرکت زیر قرار داد.

انواع شرکت در دبی و شرایط ثبت شرکت در دبی(مدارک ثبت شرکت در دبی)

آ. شرکت با مسئولیت محدود در دبی (LLC)

شرکتهای با مسئولیت محدود برای انواع فعالیتهای تجاری می توانند در سرزمین اصلی دبی (امارات متحده عربی) تشکیل شوند. فعالیتهای تجاری و صنعتی را می توان از طریق تشکیل یک شرکت LLC انجام داد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، اکثریت سهام (51٪) باید به یک شرکت ملی دبی (امارات متحده عربی) یا یک حامی شرکتی (یک شرکت با امارات متحده عربی به عنوان سهامدار) تعلق گیرد. تعداد سهامداران می توانند هنگام تشکیل یک شرکت LLC (مسئولیت محدود) در سرزمین اصلی امارات از 2 تا 50 نفر باشند.

ب شرکت حرفه ای (ثبت شرکت شرکت عمران)

افراد حرفه ای در زمینه مشاوره ، حقوقی ، حسابداری ، پزشکان و غیره می توانند یک شرکت عمران را در سرزمین اصلی امارات تشکیل دهند. مالک می تواند 100٪ مالکیت سهام شرکت را حفظ کند.

برای ثبت نام یک شرکت کار ساختمانی در وزارت توسعه اقتصادی (DED) ، لازم است یک نماینده خدمات محلی را با هزینه سالانه برای ارتباط با مقامات دولتی منصوب کنید.

ج شعبه یا نمایندگی شرکتهای خارجی در دبی برای ایرانیان 2020

سرمایه گذاران که یک دفتر موجود در مناطق آزاد امارات یا هر شرکتی خارج از امارات متحده عربی دارند می توانند یک شعبه یا دفتر نمایندگی در سرزمین اصلی امارات تشکیل دهند.

برای تشکیل شعبه یا دفتر نمایندگی شرایط و ضوابط خاصی وجود دارد.

2. ثبت شرکت منطقه آزاد در امارات

ثبت شرکت منطقه آزاد در دبی نسبتاً آسانتر از تشکیل شرکت سرزمین اصلی است. مناطق آزاد در دبی به دلیل سهولت در راه اندازی یک تجارت ، زیرساخت های کلاس جهانی و اکوسیستم تجاری ، توسط سرمایه گذاران ارجح است.

یکی از مهمترین مزیت های راه اندازی شرکت منطقه آزاد ، مالکیت 100٪ خارجی است. تعداد زیادی از مزایای تجاری دیگر برای تشکیل شرکت منطقه آزاد مانند درآمد بدون مالیات ، بدون عوارض گمرکی و غیره در دبی وجود دارد.

هزینه ثبت شرکت در دبی و درمناطق رایگان در دبی یکی از بهترین بسته های سازندگی شرکت را با هزینه ای مناسب ارائه می دهد. یک سرمایه گذار می تواند از فضای Flexi-Des برای فضاهای کامل مبلمان استفاده کند. مناطق آزاد در دبی طیف گسترده ای از فعالیتهای تجاری را برای سرمایه گذاران برای شروع فعالیت خود ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست فعالیت ها و منطقه آزاد مطلوب برای ثبت شرکت خود ، بلافاصله با مشاوران تجاری ما صحبت کنید!

3. ثبت شرکت دریایی در دبی برای ایرانیان 2020

شرایط ثبت شرکت در دبی : شرکت دریایی در دبی یک شرکت تجاری قانونی است که برای تسهیل تجارت بین المللی تشکیل شده است. شرکت های خارج از کشور به عنوان شرکت تجارت بین المللی (IBC) ثبت شده اند و از حوزه های قضایی تجاری و سیستم های حقوقی محلی امارات متحده عربی خارج هستند.

آنها خارج از گمرک مالیات بر ارزش افزوده و امارات قرار دارند. با این حال ، شرکت های دریایی واجد شرایط تجارت در بازار محلی امارات متحده عربی نیستند. بیشتر شرکت های بازرگانی بین المللی ، شرکت های هلدینگ ، خدمات مشاوره ای ، سرمایه گذاران املاک و غیره برای شرکت های خارج از کشور ثبت نام می کنند.

شرکت های خارج از کشور واجد شرایط درخواست ویزای اقامت کارمندان خود نیستند. افتتاح حساب بانکی به دلیل بررسی دقیق رعایت موارد ممکن است اما وقت گیر باشد.

ثبت شرکت دریایی در دبی امن است و مزایای زیادی از قبیل پس انداز مالیات ، بازگرداندن سود ، مالکیت خارجی و غیره را به سرمایه گذار ارائه می دهد.

شرکت مسئولیت محدود و راه اندازی تجارت در دبی

راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در دبی یکی از محبوب ترین فرم های قانونی تجارت برای ایجاد یک شرکت بازرگانی یا ساخت در دبی است. راه اندازی مشاغل LLC در دبی نیاز به داشتن یک کشور امارات به عنوان حامی محلی 51 درصد از سهام شرکت را دارد. تبعه خارجی 49٪ سهام دیگر را در اختیار دارد.

یک شرکت LLC با حداقل دو و حداکثر 50 سهامدار تشکیل می شود. برای حداقل سرمایه گذاری حداقل الزامی وجود ندارد. مدیریت شرکت LLC را می توان به مدیران (حداکثر 5 نفر) که ممکن است اتباع امارات متحده عربی باشند یا نه ، واگذار کرد.

LLC راه اندازی کسب و کار در دبی بسیار ساده و آسان است. با این وجود مستلزم مستندات ، مستندات و مصوبات خاص بسته به فعالیتهای تجاری انتخابی است.

در اینجا مراحل مربوط به راه اندازی کسب و کار LLC در دبی آورده شده است و شرایط ثبت شرکت در دبی.

تیم ما با مشاوره تخصصی و پشتیبانی اختصاصی برای ثبت نام بدون دردسر شرکت LLC در دبی به شما در تمام مراحل كمك خواهد كرد.

  •   انتخاب فعالیت تجاری و رزرو نام تجاری
  •   دریافت مصوبات برای نام تجاری و فرم تجارت قانونی
  •   اخذ مجوزهای اضافی لازم از وزارت توسعه اقتصادی (DED) دبی برای فعالیتهای انتخابی
  •   تهیه تفاهم نامه و توافق نامه خدمات محلی (LSA) – پیدا کردن یک اسپانسر محلی دبی، قط