تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت در مجارستان

خانه > ثبت شرکت  > ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

در این مطلب مراحل ثبت شرکت در مجارستان ، مالیات شرکت در مجارستان ، شرایط تاسیس شرکت در مجارستان ، اقامت در مجارستان با ثبت شرکت ، مدارک لازم تاسیس شرکت در مجارستان ، هزینه ثبت شرکت در مجارستان ، انواع شرکت در مجارستان کاملا شرح داده می‌شود.

چرا باید شرکت خود را در مجارستان ثبت کنید ؟ و مراحل ثبت شرکت در مجارستان چگونه است؟

نرخ های مالیاتی ترجیحی مجارستان را به کشوری بی نظیر برای ثبت شرکت ها در اتحادیه اروپا تبدیل می کند. یک “امتیاز” دیگر این است که مجارستان به نظر نمی رسد “خارج از ساحل” باشد و بدون هیچ گونه سوال و شکی توسط هیچ شرکتی در جهان پذیرفته می شود.
تخفیف مالیاتی بر درآمد حاصل از انواع خاصی از مالکیت معنوی.
امکان افتتاح حساب بانکی جاری در مجارستان (شرکت + حساب در یک کشور) نسبتاً سریع ، حتی اگر صاحبان و مدیران شرکت غیر مقیم باشند.
دریافت خودکار شماره مالیات بر ارزش افزوده مجارستان و اروپا ؛
عضویت کامل در اتحادیه اروپا ؛
شبکه گسترده ای از معاهدات برای جلوگیری از مالیات مضاعف .
این شرکت بدون در نظر گرفتن محل مدیریت و از طریق ثبت نام ، اقامت مالیاتی در مجارستان در نظر گرفته می شود.
برای ساکنان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا سودمند است

ثبت شرکت در مجارستان افراد غیر مقیم (ثبت شرکت در مجارستان از راه دور)

تشکیل شرکت می تواند از راه دور انجام شود! ما به شما کمک خواهیم کرد تا بدون اینکه مجبور شوید خانه خود را ترک کنید ، شرکت جدید خود را ثبت کنید. ما کلیه اسناد لازم را تهیه می کنیم و مراحل ثبت نام را با مدیر محلی خود انجام می دهیم تا اینکه مالک جدید قادر به سفر و انجام امور ثبت شرکت باشد.

افتتاح حساب بانکی برا ثبت شرکت در مجارستان

به منظور افتتاح و راه اندازی یک حساب بانکی شرکتی در مجارستان بلافاصله پس از اختلاط ، LAVECO Ltd. مدیر شرکت را تأمین می کند تا اینکه مالک واقعی قادر به سفر و انجام امور شرکت باشد. به این معنی که به دلیل افتتاح حساب بانکی نیازی به سفر به مجارستان ندارید.

شماره مالیات بر ارزش افزوده اروپا برای تاسس شرکت در مجارستان

مالیات شرکت در مجارستان: شماره شناسایی مالیات بر ارزش افزوده (شماره مالیات بر ارزش افزوده) شناسه ای است که در بسیاری از کشورها از جمله کشورهای اتحادیه اروپا برای اهداف مالیاتی بر ارزش افزوده استفاده می شود. برای شرکت های مجارستانی ، شماره مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا می تواند بلافاصله با اختلاط بدست آید تا بتوانید سریعاً کار خود را شروع کنید.

خدمات حسابداری برای تاسیس شرکت در مجارستان

ثبت بازرگان خدمات حسابداران محلی واجد شرایط و همچنین کمک به برقراری ارتباط با حسابدار را به زبان مشتری ارائه می دهد. هزینه خدمات حسابداری بستگی به تعداد معاملات انجام شده توسط شرکت دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، ما خدمات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم بدون اینکه یک بازدیدکننده داشته باشد.

آیا لازم است برای ثبت شرکت به مجارستان مراجعه کنید؟

برای ثبت شرکت مجارستان یک یا دو بازدید از مجارستان ضروری است.

معمولاً اسناد بنیانگذار شرکت باید در حضور وکیل محلی توسط صاحبان و مدیران امضا شود. امكان وجود دارد كه آنها بدون حضور در وكيل مجارستان شخصاً امضاي آنها را امضا كنند ، اما در اين صورت بايد آنها را در حضور يك دفتر اسناد رسمي امضا كنند ، و بعد از آن رسيدگي كنند. بنابراین در این مرحله به سختی لازم نیست که بیاید ، با این وجود باید در نظر داشت که صدور گواهینامه و عزل اسناد می تواند بسیار گران باشد. ارزش انجام برخی محاسبات را دارد و تصمیم می گیرید که آیا سفر به مجارستان به جای داشتن مدارک معتبر ، ارزش این کار را دارد یا خیر.

تعداد اسنادی که توسط صاحبان امضا می شود اندک است ، بنابراین ممکن است ارزش داشته باشد که امضای آنها را برای نجات بازدید از مجارستان تأیید و تحویل داده شود. از طرف دیگر مدیر باید امضاهای زیادی را امضا کند ، بنابراین بهتر است مدیر در این مرحله از مجارستان دیدار کند ، به خصوص که پرداخت هزینه ثبت شرکت نیز ضروری است.

پیشنهاد ویژه: نوع شرکت را حذف کنید

اگر این شرکت با یک مدیر تأمین شده توسط موسسه بازرگان تأسیس شود و مدیر به تنهایی حساب بانکی را کنترل کند ، بنابراین نیازی نیست که مشتری به مجارستان بیاید.

بازدید دوم (یا اولین مورد ، در صورت قانونی بودن اسناد در محل سکونت مدیران و مالکان) برای افتتاح حساب بانکی شرکت ضروری است.

باز هم ، در مورد مدیرانی که توسط موسسه بازرگان ، که تنها کنترل حساب بانکی شرکت را در اختیار داشته باشند ، بازدید شخصی توسط مشتری لازم نیست .

چه شرکتی را باید انتخاب کنم؟ انواع شرکت در مجارستان

انواع مختلفی از شرکت در مجارستان از جمله رایج ترین آنها وجود دارد – LLC (Kft.) ، JSC (Rt.) و مشارکت (Bt.). بهینه ترین از نظر هزینه های ایجاد و نگهداری شرکت ، مدیریت و توزیع مسئولیت LLC است.
البته کارکنان موسسه بازرگان می توانند در صورت درخواست اطلاعات مربوط به سایر فرم های شرکت را نیز ارائه دهند.

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین شکل ثبت شرکت است. مسئولیت مالکان آن محدود به سرمایه مجاز شرکت(هزینه ثبت شرکت) است.

با ایجاد شرکت ، صاحبان تفاهم نامه و اساسنامه شرکت را امضا می کنند و مدیر عامل را منصوب می کنند. یک بار در سال ، برگزاری جلسه سهامداران ضروری است.

برخلاف کشورهایی که قانون آنگلوساکسون دارند و شرکتهایی با دامنه وسیع فعالیت در آن ثبت شده اند ، در مجارستان لازم است فعالیتهای برنامه ریزی شده شرکت را به طور دقیق بیان کنید که هر فعالیت دارای شماره خاص خود است. ثبت شرکت با فعالیتهای مختلف امکان پذیر است ، در حالی که تنها برخی از آنها را انجام می دهید. همچنین در هر زمان می توان با انجام اصلاحات مناسب در تفاهم نامه شرکت ، فعالیت های جدیدی را اضافه کرد.

حداقل سرمایه مجاز یک LLC 3 000 000 HUF (حدود 10،000 یورو) است. سرمایه مجاز شرکت(هزینه ثبت شرکت) حتی قبل از ارسال اسناد تشکیل دهنده به دیوان ثبت به بانک پرداخت می شود.

همچنین می توان از پرداخت سرمایه مجاز به گونه ای جلوگیری کرد که مدیر شرکت بیانیه کتبی امضا کند مبلغ سرمایه در اختیار وی باشد و به صندوق پول شرکت پرداخت شده است. اما در این حالت مقدار سرمایه مجاز شرکت (هزینه ثبت شرکت) پاسخگو است و در حسابهای شرکت منعکس می شود.

سرمایه مجاز شرکت(هزینه ثبت شرکت) را می توان برای اداره شرکت هزینه کرد.

آدرس شرکت ، تهیه فضای اداری واقعی

هر شرکت مجارستانی باید با یک آدرس معتبر مجارستانی ثبت شود. آدرس ثبت شده یک شرکت نمی تواند صندوق پستی باشد.

این شرکت مطابق با آدرس آدرس ثبت شده خود توسط شعبه مربوط به دیوان ثبت به ثبت رسیده و در آینده تحت آن شعبه باقی می ماند. به عنوان مثال ، اگر یک شرکت آدرس ثبت شده خود را در Debrecen داشته باشد ، ثبت نام از طریق شعبه Debrecen دادگاه ثبت نام انجام می شود. اگر این شرکت تصمیم به فعالیت در بوداپست داشته باشد ، پس از آن نیاز به ثبت دفتر محلی در بوداپست دارد.

پس از ثبت نام ، کلیه نامه های شرکت از طرف سازمان امور مالیاتی ، بانک ها و غیره به آدرس ثبت شده آن ارسال می شود. بنابراین ، هنگام ثبت شرکت ، باید تعیین کنید که چگونه مکاتبات به مدیران و صاحبان شرک