8:45 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

09120250912 - 09120213393

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

خدمات اداری ثبت

خانه > خدمات اداری ثبت

خدمات اداری ثبت

خدمات اداری ثبت

خدمات اداری ثبت خود قسمت های مختلف و متعددی از جمله: ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی، ثبت علائم تجاری، ثبت مادرید علامت، ثبت اثر ادبی هنری، رتبه بندی تخصصی، اخذ کارت بازرگانی، گواهی ارزش افزوده و … را شامل می شود که آنها نیز خود شامل زیر مجموعه هایی است که در ادامه مطلب به شرح تمامی این موارد بصورت مفصل می پردازیم:

برای خواندن مطالب بیشتر می توانید به ادامه مطلب هر زیر عنوان مراجعه و توضیحات کامل را مطالعه نمایید:

کارت بازرگانی در قوانین ایران برای واردات و صادرات کالا برای تاجران ضروری است. در ایران تنها بازرگانانی می‌توانند در واردات و صادرات شرکت کنند که دارای این کارت باشند.

صدور کارت بازرگانی موکول به آن است که بازرگانان موسسه و یا شرکت خود را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده باشد. در شرکت‌های تجارتی کارت بازرگانی مربوطه بنام مدیر مسئول شرکت صادر می‎شود.

ادامه مطلب

ثبت اختراع حاصل و ثمره تلاش فکری و ساخته ذهنی مخترع است که در قالب یک محصول صنعتی یا فرایند صنعتی به وقوع می پیوندد. اما از ثبت اختراع در قوانین مختلف کشورها زمانی حمایت می شود که این اختراعات طبق تشریفات خارجه آن کشور در موعد و زمان مقرر به ثبت رسیده باشد و شرایط استفاده از این حق ثبت آن در نزد اداره ثبت اختراعات می باشد.

ادامه مطلب

طرح صنعتی خود قسمت های مختلف و متعددی از جمله: قوانین و مقررات طرح صنعتی، خدمات الکترونيک طرح صنعتی، راهنمائی تکميل اظهارنامه الکترونيکی طرح صنعتی، درخواست مربوط به طرح صنعتی ثبت شده و … را شامل می شود

ادامه مطلب
خدمات اداری ثبت

ثبت علائم تجاری:

ثبت علائم تجاری عبارت از نشانه ها یا علایمی هستند که فعالیت تجاری و اقتصادی تاجری را از بازرگانان دیگر متمایز می سازد و تاجر با علامت انحصاری مؤسسه خود اقدام به عرضه و توزیع کالا و محصولات یا خدمات می کند و این علامت فعالیت اقتصادی تجارتخانه تاجری را مشخص کرده و آن را از فعالیت مشابه تجار دیگر متمایز می کند.

ادامه مطلب

ثبت مادرید علامت:

تاريخچه، مزایای استفاده سیستم ثبت بین المللی علائم تجاری، خلاصه موافقتنامه و پروتكل مادريد، مدارك موردنيازجهت فرايند ثبت بين المللي علامت، اسامی کشورهای عضو سیستم ثبت بین المللی مادرید و… در ثبت علامت مادرید

ادامه مطلب

ثبت اثر ادبی و هنری:

مالکیت ادبی و هنری حقی است که آفریننده اثر بر تراوشات ذهنی و فکری خویش دارد. در نظام حقوقی فرانسه از آثار اصیل ادبی و هنری به صِرف خلق اثر و تجلی خارجی آن، حمایت می‌گردد و نه تنها شکل تبلور اثر بی‌اهمیت است، بلکه هیچ‌گونه تشریفاتی نیز برای حمایت از اثر لازم نیست. در مواردی نیز که از ثبت و تودیع نسخه یا نسخی از اثر سخن به میان آمده، برای آن نقش اثباتی در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب

رتبه بندی تخصصی:

ضوابط تشخیص صلاحیت و راهنمای تشخیص صلاحیت در رتبه بندی تخصصی در ادامه مطلب

ادامه مطلب

تعیین حوزه مالیاتی و کد اقتصادی:

تعیین حوزه مالیاتی و کد اقتصادی را در ادامه به بخش هایی تقسیم کرده ایم که در زیرعنوان های زیر شرح داده ایم:کد اقتصادی چیست، کلیات اخذ کد اقتصادی، مدارک مورد نیاز اخذ کد اقتصادی

ادامه مطلب

گواهی ارزش افزوده:

یکی از مسائل مهم در اجرای نظام مالیات بر ارزش افزوده گرفتن مجوز فعالیت در این نهاد مالیاتی است، یکی از این مجوزها گواهینامه ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده می باشد .شاید عده زیادی از فروشندگان کالا و یا ارائه کنندگان خدمات هنوز با این گواهینامه آشنایی نداشته ولی در صورتحساب های خود مالیات را محاسبه کرده و از خریداران دریافت می کنند .در صورتی که بعد از اتمام مراحل ثبت نام و تکمیل پرونده مالیاتی در سازمان مالیات بر ارزش افزوده ، اشخاص حقیقی و یا حقوقی باید مجوز لازم جهت اعمال قانونی را داشته باشند ، در غیر این صورت دریافت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده غیر قانونی است و باید از صورتحساب فروشندگان کسر گردد.

ادامه مطلب

کلیه ی حقوق متعلق به ثبت بازرگان است