تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

سوالات متداول ثبت شرکت

خانه > دسته‌بندی نشده  > سوالات متداول ثبت شرکت

سوالات متداول ثبت شرکت

سوالات متداول ثبت شرکت

سوالات متداول ثبت شرکت

این مطلب به سوالات متداول ثبت شرکت از جمله سوال ثبت تغییرات شرکت ، مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ، روال کلی ثبت شرکت ، تغییر آدرس شرکت ، فوت یکی از سهامداران شرکت ، مدت زمان لازم برای ثبت تغییرات شرکت ، تغییر اسم یکی از اعضا شرکت ، تعداد اشخاص مورد نیاز برای ثبت شرکت پاسخ داده می شود.

جدولی بر اساس نوع تصمیمات مدارک و مراحل لازم در زیر مشاهد می شود:

نمونه صورتجلسات شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه صورتجلسات موسسات غیر تجاری

نمونه صورتجلسات شرکت های سهامی خاص

نمونه آگهی دعوت در شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه آگهی دعوت در شرکت های سهامی خاص

با توجه به اینترنتی شدن مراحل ثبت شرکت ایا همچنان نیاز به تهیه برگه های بهادار تقاضانامه و شرکت نامه از اداره ثبت شرکتها می باشد یا ارائه فرمهای تکمیل شده کافیست؟

در سامانه بعد از تاییدیه نام سیستم امکان دسترسی گرفتن پرینت را در قسمت نوع مدارک چاپی می دهد و نیازی به تهیه اوراق به صورت دستی نیست چون الزاما اوراق ارسالی باید دارای بارکد وشماره پیگیری باشد و سایر اوراق تضمینی شرکت فاقد بارکد و شماره پیگیری می باشد.

آدرس سامانه ثبت تاسیس و تغییرات irsherkat.ssaa.ir

در مورد تغییر آدرس مشاوره و راهنمایی بدهید.از بابت اینکه وقتی ثبت به صورت اینترنتی انجام شد مراحل بعدی به صورت حضوری یا تلفنی می باشد؟

یکی دیگر از سوالات متداول ثبت شرکت تغییر آدرس شرکت

برای مشاوره یا راهنمایی با شماره 02188323274 یا 09120213393 تماس بگیرید.

جواب :

تغییر آدرس همچون دیگر تصمیمات یا تنظیم صورتجلسه در صلاحیت مجمع متناسب با آن انجام می گیرد.برای آگاهی از نوع مجمع متناسب با تصمیم می توانید با توجه به نوع شرکت که در جدول بالا آمده . پس از تنظیم صورتجلسه متقاضی به سامانه اینترنتی که آدرس آن در زیر آمده مراجعه می کند و با درج اطلاعات خواسته شده در فرم های مختلف درخواست خود را با زدن دکمه پذیرش نهایی برای ثبت شرکت ها ارسال میدارد.

پس از زدن دکمه پذیرش نهایی امکان ویرایش وجود نخواهد داشت. نکته مهم آنکه در همان ابتدای تکمیل فرم ها شماره پیگیری به متقاضی داده می شود که می بایست تا تکمیل درخواست آن را حفظ نماید.پس از آن مدارک لازم را از طریق پست سفارشی ارسال و در اسرع وقت در همان سایت بارکد پستی را درج و ارسال می دارد و منتظر پیامک یا ابلاغیه از طریق همین سایت می ماند.

اگر در تکمیل فرمهای الکترونیکی یا ارسال مدارک یا تنظیم صورتجلسه اشکالی نباشد از متقاضی دعوت میشود برای مطالعه پیش نویس آگهی مراجعه و پس از ثبت دفتر آگهی را تحویل  بگیرد در صورت وجود ایراد ابلاغیه مبنی بر ایراد صادر و ممکن است به موجب مواد قانونی مرتبط بطور کلی رد شود.متقاضی با مراجعه به سایت مبادرت به رفع اشکالات نموده  با شماره پیگیری جدید کار را پیگیری می کند.http://irsherkat.ssaa.ir

برای ثبت صورتجلسه مجمع عمومی عادی چه مدارکی را باید پست کنم؟ اصل صورتجلسه؟ قبولی بازرسان؟ کپی شناسنامه سهامداران؟ اساسنامه وسایرمدارک شرکت؟

یکی دیگر از سوالات متداول ثبت شرکت  مدارک مورد نیاز ثبت صورت جلسه

جواب:جدولی بر اساس نوع تصمیمات مدارک و مراحل لازم در زیر مشاهد می شود:

نمونه صورتجلسات شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه صورتجلسات موسسات غیر تجاری

نمونه صورتجلسات شرکت های سهامی خاص

نمونه آگهی دعوت در شرکت های با مسئولیت محدود