تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

نحوه ثبت شرکت جدید در 10 مرحله ساده

خانه > ثبت شرکت  > نحوه ثبت شرکت جدید در 10 مرحله ساده

نحوه ثبت شرکت جدید در 10 مرحله ساده

نحوه ثبت شرکت

نحوه ثبت شرکت جدید در 10 مرحله ساده

در این مطلب نحوه ثبت شرکت جدید را در 10 مرحله ساده و قابل درک برای شما شرح می‌دهیم.

اکنون ثبت شرکت بسیار آسان است روزهایی است که شما مجبور به تهیه فرم های کاغذی بودید و هفته ها برای تصویب صبر کنید و مبلغی را برای این امتیاز بپردازید گذشته است.

در این راهنما ، ما مراحل مرحله به مرحله نحوه ثبت شرکت را بررسی می کنیم. بنابراین اگر یک تجارت جدید در ذهن دارید و میخواهید ایده ها و اشتیاق خود را به یک شرکت محدود  که در شرکت ها ثبت شده است تبدیل کنید ، در ادامه بخوانید و یاد بگیرید که چقدر راحت است.

مرحله اول نحوه ثبت شرکت

 

تصمیم بگیرید که آیا واقعاً یک شرکت محدود مورد نیاز شماست یا خیر
کمی فکر کنید که آیا یک شرکت محدود بهترین شکل برای کسب و کار شما است.

یک شرکت محدود خصوصی دارای چندین مزیت مهم :

دارای بیشترین حقوق قانونی یک فرد و ارائه حمایت قابل توجهی به سهامداران از بدهی های تجارت است. اما همچنین نیاز به متوقف کردن سوابق شرکت و تشکیل پرونده ها و اسناد دیگر با HMRC و / یا خانه شرکت ها وجود دارد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله ما را بررسی کنید که  چرا بسیاری از افراد شرکت های محدودی را برای تجارت خود تشکیل می دهند .

مرحله دوم نحوه ثبت شرکت

 

نام شرکت مناسبی را انتخاب کنید
یک نام بزرگ شرکت می تواند یک دارایی واقعی برای تجارت باشد ، اما این چیزی است که بسیاری از افراد از آن ناراحت می شوند یا شاید بدتر از آن ، به سمت انتخاب شتابزده ای می روند که بعدا پشیمان می شوند.

تعدادی قانون وجود دارد که در هنگام ثبت شرکت جدید می تواند به عنوان نام شرکت انتخاب شود ، مهمترین آنها این است که با هر شرکتی که قبلاً وجود دارد متفاوت است.

به مقاله ما نگاهی بیندازید که در آن به تفصیل در مورد نحوه انتخاب یک نام بزرگ شرکت می پردازیم .

مرحله سوم نجوه ثبت شرکت

 

جزئیات لازم برای ثبت شرکت را جمع کنید
چندین قطعه اطلاعات وجود دارد که برای ثبت شرکت جدید باید به آنها دسترسی داشته باشید. بیشتر اطلاعات مورد نیاز مربوط به موارد زیر است:

نام شرکت

یک آدرس دفتر ثبت شده  – که به شرکت ارسال می شود نامه های رسمی را ارسال می کند و در سوابق عمومی شرکت موجود است
کاری که شرکت قصد انجام آن را دارد – حداقل باید یک کد SIC که فعالیت های پیش بینی شده تجارت را توصیف می کند ، ارائه شود جزئیات مربوط به سرمایه گذاری ایجاد شده

– برای یک شرکت خصوصی محدود به سهام ، حداقل باید یک سهم صادر شود

مدیر شرکت و در صورت لزوم دبیر شرکت می بایست حداقل یک مدیر انسانی  برای یک شرکت محدود خصوصی داشته باشد.
جزئیات اولیه سهامدار – حداقل باید یک سهامدار اولیه وجود داشته باشد که می تواند همان شخص مدیر شرکت باشد
برای هر یک از سهامداران و همچنین جزئیات اصلی به چند قطعه عکس و اطلاعات شناسایی جهت اهداف امنیتی نیاز دارید

– هر یک از شماره بیمه ملی شخص ، رنگ چشم ، شماره تلفن ، نام مادر مادر ، نام پدر و شماره گذرنامه.

مرحله چهارم نحوه ثبت شرکت

 

تفاهم نامه و اساسنامه را تهیه کنید

تفاهم نامه و اساسنامه مشترکاً اساسنامه شرکت را تشکیل می دهند.

مشترکین سهام اولیه با تکمیل تفاهم نامه انجمن ، که یک سند کوتاه است و شامل تعدادی از بندهای استاندارد است ، موافقت خود را برای راه اندازی یک شرکت تأیید می کنند. یادداشت انجمن باید به عنوان بخشی از ثبت شرکت به خانه شرکت ها ارسال شود.

اساسنامه “کتاب قانون” شرکت است که نحوه اداره شرکت توسط مدیران از طرف سهامداران را تعیین می کند. تعداد زیادی از شرکتهای خصوصی مقالات مدل را تصویب می کنند   که بیشتر شرایط را شامل می شود.

اگر الزامات غیرمعمول وجود دارد ، شرکت می تواند به جای آن ، مقالاتی راجع به موارد اضطراری اتخاذ کند – در این موارد ، ارزش جستجو برای مشاوره حقوقی است.

این تفاهم نامه و در مورد انواع خلاف واقع ، اساسنامه باید هنگام ثبت شرکت به شرکت اصلی ارسال شود. این کار به جای ارسال نسخه های کاغذی به صورت الکترونیکی انجام می شود و سیستمی مانند Inform Direct این اسناد را بطور خودکار ایجاد ، پرکرده و ارسال می کند.

نحوه ثبت شرکت در 10 مرحله

مرحله پنجم نحوه ثبت شرکت

 

ادغام را با شرکت اصلی انجام دهید

بنابراین ، شما یک بار اطلاعات جمع کرده اید. حال باید آن را برای تأیید به خانه شرکت ارسال کنید: 3 گزینه مختلف وجود دارد که هزینه های مختلف توسط شرکت ها هزینه می شود:

  • ثبت آنلاین از طریق نرم افزار اختصاصی – هزینه استاندارد. بسیاری از این بسته های نرم افزاری و همچنین تأیید و ارسال جزئیات شرکت جدید ، خدمات بیشتری را برای ثبت نام شرکت های جدید ارائه می دهند در این گروه قرار دارد.
  • کاغذ فرم شما باید فرم IN01 و مدارک پشتیبان را به دفتر مربوطه ارسال کنید. در وب سایت خود ، شرکت اصلی نشان می دهد که برنامه های استاندارد به احتمال زیاد طی 5 روز کاری پس از دریافت پردازش می شوند.

مرحله ششم نحوه ثبت شرکت

 

صبر کنید تا شرکت ثبت شده تأیید شود

تا زمانی که تأیید اداره شرکتها را دریافت نکنید ، برخی از اطلاعاتی را که شما ارسال کرده اید ، نمی توانید به عنوان یک شرکت محدود فعالیت خود را شروع کنید. خوشبختانه ، اگر به صورت آنلاین ثبت نام کنید ، تأیید شرکت جدید شما کاملاً سریع انجام می شود – با استفاده از موسسه بازرگان، جایی که ما قبل از ارسال و  ثبت اختراع به اداره شرکت ها ، تعداد زیادی از بررسی های لازم را انجام می دهیم ، ما ثبت نام های جدید شرکت را نیز پذیرفته ایم.

اگر شرکتی جدید را با استفاده از فرم های کاغذ و حضوری ثبت کنید ، روند تأیید بیشتر طول می کشد.

 

مرحله هفتم نحوه ثبت شرکت جدید

 

اولین جلسه هیئت مدیره شرکت را برگزار کنید
پس از تأیید شرکت جدید ، باید جلسه‌ای از مدیران را برای پوشش برخی تشریفات لازم برگزار کنید. بهتر است این کار را طی چند هفته پس از ثبت شرکت انجام دهید و برای آسانتر کردن این کار ، ما راهنمایی را برای آنچه باید تحت پوشش قرار بگیرد و قالب جلسات اولین جلسات مدیران را تهیه کرده ایم.

مرحله هشتم نحوه ثبت شرکت

 

اسناد ثبت شرکتها را تنظیم کنید (و سپس آنها را حفظ کنید)
این قانون مستلزم آن است كه هر شركت كتابهای شركت را تأسیس و نگهداری كند ، كه شامل موارد زیر است

ثبت نام مدیران
ثبت آدرسهای مسکونی مدیران
ثبت دبیران
ثبت نام اعضا (در غیر این صورت به عنوان ثبت سهامداران شناخته می شود)
ثبت نام از افراد با کنترل قابل توجهی
ثبت نام سهم و سهام
ثبت نام نقل و انتقالات سهم
ثبت نام از وام و هزینه ها
برای ثبت شرکت حضوری باید فرم کاغذی را خریداری و پر کنید. هنوز هم بهتر ، ثبت آنلاین شرکت در موسسه بازرگان هر وقت تغییراتی در شرکت ، مدیران و سهامداران آن ایجاد کردید ، به طور خودکار ثبت نام های الکترونیکی قانونی را به روز می کنند  .

مرحله نهم نحوه ثبت شرکت

 

برای اولین سهامداران گواهی اشتراکی بسازید

در اولین جلسه هیئت مدیره ، مجوز صدور گواهی سهم را برای سهامداران شرکت صادر می کنند. اگرچه ثبت نام اعضا که در بالا به آن اشاره شد شواهد اساسی مبنی بر اینکه شخصی سهامدار شرکت است ، وجود دارد اما اکثریت قریب به اتفاق شرکتها هنوز گواهی اشتراکی را ایجاد و صادر می کنند  و سهامداران انتظار دارند که آنها را دریافت کنند.

در جای دیگر در وبلاگ ما ، می توانید در مورد  الزامات مربوط به گواهینامه های سهم معتبر مطالعه کنید . همچنین می توانید بررسی کنید که  چرا بسیاری از شرکت ها از موسسه بازرگان برای ایجاد و مدیریت گواهی های اشتراک استفاده می کنند.

کارهای دیگری که باید پس از ثبت شرکت انجام شود
چندین کار مهم دیگر وجود دارد که می خواهید بعد از موفقیت شرکت ثبت شوید ، که شامل موارد زیر است:

مرحله دهم نحوه ثبت شرکت جدید

 

تنظیم حساب بانکی
ثبت نام با HMRC ، که ممکن است شامل ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده باشد
ثبت نام و تنظیم PAYE برای کارمندان
راه اندازی یک وب سایت