تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

نوآوری های علمی ، فنی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی

خانه > ثبت اختراع  > نوآوری های علمی ، فنی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی

نوآوری های علمی ، فنی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی

نوآوری علمی دانشگاه آزاد اسلامی

نوآوری های علمی ، فنی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی

مواردی که در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد شامل : نوآوری های علمی ، فنی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی ، بخشنامه به واحدهای دانشگاه آزاد برای حمایت از اختراع ، حمایت از اختراع دانشگاه آزاد

حمایت از اختراع دانشگاه آزاد

با توجه به اهمیت نوآوری و بومی کردن علم در کشور، دانشگاه بر آن شد که با تشکیل بخشی به حمایت از اختراعات، اکتشافات اداره حمایت از اختراعات، » و نوآوری ها بپردازد. این اداره هم اکنون به نام در دفتر گسترش « اکتشافات و نوآوری علمی ، فنی و هنری دانشگاه تولید علم در حوزه معاونت پژوهشی فعال است و توسط کمیته مسوول به ثبت علمی اختراعات و به حمایت از آنها می پردازد.

اداره یاد شده بر اساس آیین نامه به شماره « نوآوری های علمی، فنی و هنری دانشگاه 85 ، به رسیدگی به امور مربوط می پردازد. /7/ 87/187537 به تاریخ 27 استادان، دانشجویان و واحدهای دانشگاهی برای برخورداری از حمایت های در نظر گرفته شده در آیین نامه، می توانند از طریق معاونت پژوهشی واحد به تماس و مکاتبه با این اداره در دفتر متبوع اقدام نمایند.

در صفحه های بعد، بخشنامه و آیین نامه مذکور آورده شده اند.

بخشنامه به واحدهای دانشگاه آزاد برای حمایت از نوآوری های علمی ، فنی و هنری در دانشگاه آزاد اسلامی

بسمه تعالی
87/ شماره : 187637
85/7/ تاریخ : 27
بخشنامه به کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حمایت از اختراعات، اکتشافات علمی، فنی و هنری در دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای حفظ حقوق معنوی و علمی افراد در برخورداری از مزایای نوآوری های خود، براساس مفاد آیین نامه پیوست، نوآوری های مذکور مورد حمایت قرار می گیرند.

لازم است معاونان پژوهشی واحدها ضمن ایجاد فضای مناسب برای اعضای هیات علمی، دانشجویان دانش آموختگان، در هدایت و راهنمایی آنان جهت برخورداری از مفاد و مزایای این آیین نامه، اقدام نمایند. معاون پژوهشی دانشگاه مسؤول نظارت بر حسن اجرای این آیین نامه است.
دکتر عبدالله جاسبی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید