تماس برای مشاوره رایگان 45518-021

خارج از ساعت کاری 09120213393

اینستاگرام

واتس اپ

 

ثبت شرکت پخش

خانه > اخذ مجوز  > ثبت شرکت پخش

ثبت شرکت پخش

ثبت شرکت پخش

ثبت شرکت پخش

مواردی که در این مطلب مورد برسی قرار می‌گیرد شامل: مراحل و نحوه ثبت شرکت پخش ، هزینه و شرایط تاسیس شرکت پخش ، مجوز شرکت پخش ، انواع شرکت پخش ، هزینه و شرایط ثبت شرکت توزیع ، مراحل ثبت شرکت توزیع

مراحل ثبت شرکت پخش

مرحله اول ثبت شرکت پخش

تصمیم بگیرید که چه نوع تجارت توزیعی را اداره خواهید کرد. توزیع کنندگان را می توان بر اساس خدمت به دو دسته تقسیم کرد. اول ، توزیع کنندگان خرده فروشی از عمده فروشان یا تولید کنندگان خرید می کنند و محصولات را مستقیماً به مصرف کنندگان (کاربران نهایی) می فروشند. در مقابل ، توزیع کنندگان عمده فروشی بازرگانان از تولیدکنندگان خرید می کنند و محصولات را به خرده فروشان یا سایر توزیع کنندگان می فروشند.  اینکه کدام یک برای تجارت شما مناسب باشد ، به اهداف و تجربه شما بستگی دارد

اول : چه چیزی می‌خواهید توزیع کنید

تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید توزیع کنید. شما می توانید روی یک محصول خاص تمرکز کنید یا اقلام متنوعی را ارائه دهید. تصمیم شما می تواند براساس علاقه یا محصولی باشد که به سختی می توان در تجربه شخصی خود یافت.

در حالی که بسیاری از شرکت های بزرگ توسط توزیع کنندگان به همان اندازه بزرگ خدمات ارائه می شوند ، این توزیع کنندگان تمایلی ندارند و یا قادر به ارائه خدمات کوچکتر و تخصصی نیستند. یک ایده خوب ، به ویژه در بازار شلوغ مانند توزیع نوشیدنی ، ممکن است ارائه محصولات خوب به این خرده فروشان تخصصی باشد.

 دوم :انواع ثبت شرکت پخش

یک طرح تجاری تهیه کنید که چشم انداز کاملی از تجارت توزیع جدید شما را ارائه دهد.

یک طرح تجاری به شما این امکان را می دهد تا برای موفقیت در کسب و کار خود هدفی را دنبال کنید. این طرح شامل نوع توزیع کننده شما ، محصولی که قصد دارید ارائه دهید (حداقل در ابتدا) ، نام شرکت شما ، مشتری هدف شما ، روش حمل و نقل و یک استراتژی کلی خواهد بود.

این استراتژی می تواند به سادگی تمرکز روی خدمات سریع و موثر یا پیچیده تر باشد ، مانند تعیین روشی برای ارائه محصولات ویژه ای که از توزیع کنندگان دیگر در دسترس نیستند.

نوشتن یک طرح تجاری می تواند پیچیده ترین قسمت شروع یک تجارت کوچک باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به نحوه نوشتن یک طرح کسب و کار برای یک تجارت کوچک مراجعه کنید .

هزینه ثبت شرکت توزیع

سوم: هزینه تاسیس شرکت پخش

هزینه های راه اندازی خود را تخمین بزنید. علاوه بر یک طرح کسب و کار ، به ایده ای نیز در رابطه با میزان پول لازم برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز خواهید داشت. به عنوان یک توزیع کننده ، بزرگترین هزینه شما موجودی کالا خواهد بود. این بدان معنی است که هزینه های راه اندازی شما بسته به آنچه قصد فروش آن را دارید بسیار متفاوت خواهد بود.

شما همچنین به محل کار ، تجهیزات اداری و برخی تجهیزات انبار (مانند لیفتراک در صورت داشتن کالاهای سنگین یا قفسه در صورت داشتن کالاهای سبک تر) نیاز خواهید داشت.برای نمونه ای از میزان هزینه ها که می تواند متفاوت باشد ، دو تجارت موفق در بازارهای مختلف به ترتیب با 700 و 1.5 میلیون دلار شروع به کار کردند.

شرکت اول ، یک شرکت کراوات ، با چنین مبلغ کمی شروع به کار کرد زیرا این تجارت از خانه اداره می شد ، با هزینه موجودی کم شروع می شد و برای مدیریت آن به تجهیزات خاصی نیاز نداشت. مورد دوم ، یک خرده فروش شراب خوب ، دارای کالای گران قیمت برای خرید ، مجبور به اجاره یک انبار بزرگ بود و هزینه های عملیاتی زیادی مانند کنترل دما در انبار و سرمایه گذاری در تجهیزات برای حمل و نقل محصول در اطراف انبار و به مشتریان داشت.

ظهور توزیع آنلاین گزینه های جدیدی را نیز برای مشاغل توزیع ایجاد کرده است. یکی از این موارد ، حمل و نقل قطره ای ، به توزیع کنندگان این امکان را می دهد تا با تصرف فیزیکی محصول ، از تمام مشکلات موجودی کالا و حمل و نقل جلوگیری کنند. هرگز کنترل موجودی کالا به این معنی نیست که سرمایه گذاری اولیه شما می تواند بسیار کمتر باشد. با این وجود ، این بازار شلوغی است که کسب درآمد در آن دشوار است. برای اطلاعات بیشتر نحوه راه اندازی تجارت حمل و نقل را ببینید.

چهارم: نحوه ثبت شرکت پخش

نحوه فروش محصولات خود را بفهمید. این بستگی زیادی به این دارد که مشتریان شما چه کسانی هستند و چه نوع کالاهایی را می فروشید. در هر صورت ، هدف شما باید این باشد که به مشتریان بالقوه در مورد تجارت و آنچه می توانید ارائه دهید ، آگاه شوید. این می تواند از تبلیغات گرفته تا جلسات شخصی با صاحبان فروشگاه ها گرفته تا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) معنی داشته باشد.به عنوان بخشی از فروش ، یک برنامه بازاریابی تنظیم کنید تا بتوانید خدمات خود را ارتقا دهید.

این ممکن است شامل هزینه های چاپ بروشور ، ایجاد کاتالوگ هایی با جزئیات پیشنهادات شما و قرار دادن تبلیغات در مجلات تجاری یا مجلات باشد. به عنوان یک کسب و کار کوچک ، می توانید انتظار داشته باشید که در چند سال اول بازاریابی زیادی انجام دهید تا زمانی که یک مشتری مشتری مناسب داشته باشید و شهرت خود را بدست آورید. مشاهده که چگونه برای ایجاد یک طرح بازاریابی برای اطلاعات بیشتر.

پنجم: نحوه تامین هزینه تاسیس شرکت پخش

نحوه تأمین بودجه کسب و کار خود را تعیین کنید. با هزینه های کم راه اندازی ، ممکن است بتوانید موجودی خود را خریداری کنید و کار خود را با پول قبلی شروع کنید. با این حال ، ممکن است هزینه های گران تر برای شروع کار شما را ملزم به گرفتن وام کنید.

 مرحله دوم :شروع کار با ثبت شرکت مسئولیت محدود 

هزینه تاسیس شرکت پخش

شرکت خود را به صورت قانونی تشکیل دهید. اگر قصد دارید به عنوان یک شرکت ، LLC یا هر نوع شرکتی دیگر فعالیت کنید ، قبل از اینکه بتوانید تجارت کنید ، باید این شرکت را به طور قانونی ایجاد کنید.

با مقررات ایالتی خود مشورت کنید و ببینید آیا نیاز به ایجاد توافق نامه عملیاتی یا نوع دیگری از سند تأسیس دارید. شرکای تجاری خود را برای این کار جمع کنید و از آنها بخواهید مدارک قانونی را پر کنید.مزیت اصلی تشکیل یک شرکت این است که امور مالی شما به طور قانونی از منابع شرکت شما جدا می شود. در صورت شکایت از تجارت یا ورشکستگی ، این خطر برای شما به حداقل می رسد.

 اول : اخذ مجوز تاسیس شرکت توزیع

با کسب مجوز و ثبت کسب و کار خود ، آن را رسمی کنید. شما باید نام “انجام تجارت به عنوان” (شرکت) خود را در دفتر تجارت شهرستان یا شهرستان خود ثبت کنید. برای شروع کار شما ممکن است مراحل قانونی دیگری نیز لازم باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر محلی مدیریت مشاغل کوچک خود تماس بگیرید.

دوم: پروانه کسب شرکت توزیع

مکانی برای کسب و کار خود پیدا کنید. اندازه فضای مورد نیاز شما برای نگهداری موجودی کالا توسط اندازه محصول و روش تحویل شما تعیین می شود (برای حمل و نقل به فضای موجودی نیاز ندارید). شما باید اعتبار خود را برای کسب و کار کم کنید. با رشد کسب و کار خود ، می توانید به امکانات بزرگتری بروید که می تواند نیازهای موجودی شما را تأمین کند ، مانند انبار توزیع.می توان تصور کرد که یک تجارت توزیع موفق از خانه شما ساخته شود و اداره شود. این به اندازه فیزیکی موجودی شما بستگی دارد.

سوم :یکی از مراحل ثبت شرکت فروش محصولات شرکت پخش ثبت شده

با تولید کنندگان یا عمده فروشان محصولات خود تماس بگیرید. شما باید منابعی را پیدا کنید که محصول خود را از آنها خریداری کنید. برای یافتن مکان تولیدکنندگان و عمده فروشان ، با انجمن ملی عمده فروشان-توزیع کنندگان تماس بگیرید یا از یک منبع آنلاین استفاده کنید .

چهارم: حداقل هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت توزیع

موجودی خرید. هنگامی که منبعی برای محصول پیدا کردید ، وقت آن است که اولین سفارش خود را انجام دهید. تا زمانی که از مدل حمل و نقل استفاده نکنید ، باید هر مقدار موجودی که فکر می کنید می توانید بفروشید خریداری کنید. نه تنها محدودیت های بودجه ای و فضایی خود را در نظر داشته باشید بلکه باید تعداد کالاهایی را که در ابتدا می فروشید در نظر داشته باشید(هزینه تاسیس شرکت پخش). این امر خصوصاً در مورد محصولاتی با ماندگاری کوتاه صادق است. هنگام سفارش موجودی ، نکات زیر را بخاطر بسپارید(مراحل ثبت شرکت پخش):

  • زیاد موجودی نخرید ، مخصوصاً در ابتدا.
  • سعی کنید قبل از سرمایه گذاری در موجودی کالا ، نیاز مشتری خود را تخمین بزنید.
  • اگر در ابتدا می توانید با سربار کم (ذخیره وسایل در خانه یا مکان ارزان) کنار بیایید ، به دنبال آن باشید.
  • موجودی کالا را تا جایی خریداری کنید که بتوانید آن موجودی را قبل از پرداخت هزینه تولیدکننده یا توزیع کننده ، به فروش برسانید(هزینه تاسیس شرکت پخش).

پنجم: طراحی وب سایت برای انواع ثبت شرکت توزیع

هزینه ثبت شرکت توزیع

برای تجارت خود وب سایتی ایجاد کنید. علاوه بر اطلاعات تماس ساده ، این وب سایت باید قیمت ها و پیشنهادات محصولات را توصیف کند. این امر به ویژه در صورت فروش مستقیم به مصرف کنندگان بسیار مهم است.شما همچنین می توانید در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سرمایه گذاری کنید که مشتریان بالقوه را با قرار دادن بالاتر در نتایج موتور جستجو مستقیماً به وب سایت خود هدایت کنید. برای اطلاعات بیشتر نحوه بهبود بهینه سازی موتور جستجو را مشاهده کنید .

ششم : تبلیغات محصولات و شرایط ثبت شرکت پخش

کاتالوگ طراحی کنید که محصولات شما را در آن قرار دهد. می توانید این موارد را برای مشتریان بالقوه ارسال کنید تا آنها ببینند شما چه پیشنهادی دارید. گزینه دیگر این است که چند مورد را برجسته کنید و سپس مشتریان بالقوه خود را به وب سایتی هدایت کنید که موجودی کامل شما را به نمایش بگذارد.

هفتم : عرضه و توزیع محصول شرکت توزیع ثبت شده

محصول خود را برای مشتریان بالقوه به بازار عرضه کنید. کاتالوگ خود را برای مشتریان بالقوه منطقه خود ارسال کنید. همچنین می توانید تماس های سرد برقرار کرده یا در نشریات مربوط به محصولات خود تبلیغات خود را انجام دهید. با کمی شانس و فروش ، اولین سفارشات شما به زودی ارائه می شود!

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید